. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Robustní RFID nosič dat s extra velkou pamětí
7. září 2015 - 5:42 | Pandatron | Robustní RFID nosič dat s extra velkou pamětí | Komentářů: 0  

Robustní RFID nosič dat s extra velkou pamětí

Balluff představil na veletrhu SPS IPC Drives novou generaci nosičů dat až osmkrát rychlejších než běžné nosiče dat a s extra velkou pamětí, až 128 kB.

Balluff představil na veletrhu SPS IPC Drives novou generaci nosičů dat až osmkrát rychlejších než běžné nosiče dat a s extra velkou pamětí, až 128 kB. Protože mají rychlost přístupu až osmkrát větší než standardní nosiče dat podle ISO 15693, jsou ideální volbou pro úlohy sledování polotovarů, kde je třeba pracovat s velkými objemy čtených a zapisovaných dat – např. u montážních linek v automobilovém průmyslu.

Nosiče dat vybavené pamětí FRAM nevyžadují údržbu, nepotřebují externí napájení a mají v podstatě neomezený počet cyklů čtení a zápisu. Díky vysokému stupni krytí (až IP68) zaručují bezproblémovou komunikaci s velkou úrovní zabezpečení dat i v náročných podmínkách.

Výkonný řídicí modul RFID BIS-V
Když už se uživatel rozhodne pro řídicí modul RFID od firmy Balluff, je ideální volbou signálový procesor BIS V. Nejenže podporuje všechny funkce nosičů dat, ale také významně zjednodušuje uživatelský hardware a instalaci. Řídicí modul v kovovém krytu s krytím IP67 splňuje všechny požadavky pro použití v průmyslu. Jako servisní rozhraní pro dohled z PC slouží USB. Balluff nabízí tyto moduly s rozhraními pro Profibus, EtherCAT, EtherNet/IP nebo CC-Link.


Obr. 2: Nosiče dat

Zvláště výhodné pro uživatele je to, že k modulu lze připojit až čtyři čtecí a zapisovací hlavice HF (13,56 MHz) podle ISO 15693 a ISO 14443 nebo LF (125 kHz). Hlavice se připojují konektory vestavěnými na čelní straně modulu a modul je automaticky rozpozná. Modul BIS V je navíc jediný na trhu, který má rozhraní s funkcí řídicího členu (master) IO-Link pro přímé připojení snímačů a akčních členů kompatibilních s tímto standardem.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Powered by TCPDFGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WiFi moduly WizFi250-H
WiFi moduly WizFi250 přinášejí snadné a rychlé připojení libovolné aplikace do internetu, nebo vytvoření vlastního AP.
Skladem od 640 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007