. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Jak na pájení SMD – fixou
14. února 2014 - 9:52 | Pandatron | Jak na pájení SMD – fixou   verze pro tisk

Jak na pájení SMD – fixou

Součástí návodu je také přiblížení nástrojů, techniky a tipů, které mohou skutečně dopomoci k pochopení postupu a správnému pájení elektronických součástek! Samozřejmě je takových návodů na internetu k nalezení mnohem více, jeden takový před časem vyšel i na našich stránkách a je dostupný v článku Jak pájet SMD integrované obvody.

S trochou praxe se pájení SMD součástek s malou roztečí pinů stává dokonce i jednodušší, než pájení klasických vývodových součástek, které je vždy nutné nejprve fixovat a poté z druhé strany zapájet. Jak je vidět na videu, hlavním klíčem úspěchu je použití speciální pájecí kapaliny nebo fixy, kterou je po dokončení práce nutné umýt.

Více informací na: http://www.youtube.com/watch?v=z7Tu8NXu5UAGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007