. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
IAR visualSTATE Designer
1. prosince 2014 - 7:05 | Pandatron | IAR visualSTATE Designer | Komentářů: 0  

IAR visualSTATE Designer

IAR Systems dále zjednodušuje vývoj, návrh a simulaci stavových strojů z oblasti embedded aplikací.

IAR Systems® uvádí na trh novou verzi svého vývojového prostředí IAR visualSTATE ®. Verze 7.2 obsahuje hned několik nových funkcí pro další zjednodušení velkých designerských projektů embedded aplikací založených na stavových automatech, stejně jako aktualizované uživatelské příručky a nový systém správy licencí.


Obr. 1: IAR visualSTATE Designer

IAR visualSTATE vývojářům umožňuje snadno vytvářet návrhy na velmi vysoké úrovni, strukturálně složité aplikace, krok za krokem přidávat nové funkce či automaticky generovat kód, který je 100 procent v souladu s daným návrhem. Rovněž také poskytuje pokročilé funkce verifikace, analýzy a validace, které mohou být použity pro potvrzení, že se aplikace chovají skutečně tak, jak bylo zamýšleno.

K podpoře jednoduchosti použití a zjednodušení procesu návrhu a testování pro vývojáře s velmi rozsáhlým projektem, byl také aktualizován simulátor stavového stroje IAR visualSTATE. Akční funkce návratové hodnoty musí být nově zadány jako posloupnost hodnot, které mají být vráceny při každém vyvolání funkce. Dále lze nyní i simulace řídit pomocí sekvence vytvořené v offline režimu a s použitím jednoduchých syntaxí. Mezi další nové funkce lze zařadit také vyhledávací pole, které mimo jiné umožňuje detailní specifikaci událostí, stavů a akcí v jednodušším provedení s velkým množstvím konstrukčních prvků.


Obr. 2: IAR visualSTATE Validator

V nové verzi 7.2 IAR visualSTATE jsou také aktualizované uživatelské příručky a dokumentace, stejně jako je k dispozici nový systém pro správu licencí (LMS), který výrazně zjednodušuje správu projektu díky doplňkovým funkcím, automatické aktivace licence či podpoře virtuálních serverů.

IAR visualSTATE je plně integrován s výkonným C/C++ kompilátorem a debuggerem toolchain IAR Embedded Workbench®. Při použití nástroje jsou tak k dispozici plně hodnotné ladění stavového automatu na konkrétním hardware.

Nejen pro uživatele IAR visualSTATE je k dispozici volně dostupný Viewer. S jeho pomocí lze libovlný návrh prohlížet, ale ne upravovat. Získané modelové soubory lze však také zcela volně kopírovat, sdílet a použít jako náměty diskuzí nad návrhem se zúčastněnými stranami i mimo vývojového týmu.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů
IAR visualSTATE®GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Elektronické časové relé
Programovatelné časové relé - TIMREL přináší univerzální použití v oblasti časového a sekvenčního spínání.
Skladem od 420 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007