. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Bezdrátový přijímač s rozhraním TCP/IP
28. února 2014 - 4:09 | Pandatron | Bezdrátový přijímač s rozhraním TCP/IP | Komentářů: 0  

Bezdrátový přijímač s rozhraním TCP/IP

Bezdrátový přijímač s rozhraním TCP/IP - Pro integraci bezdrátových spínačů do ethernetové sítě.

Tak, jak se v průmyslové automatizaci rozšiřuje bezdrátová technika, narůstá i počet možností, jak ji připojit na nadřazené sítě. Jedním příkladem je přijímač s rozhraním TCP/IP, který na veletrhu SPS IPC Drives představila divize Wireless společnosti steute.

Tato oboustranná komunikační brána umožňuje připojit spínače řady Wireless od firmy steute k terminálům, které komunikují univerzálním internetovým a ethernetovým protokolem TCP/IP. Může přijímat a předávat signály z až čtyřiceti spínačů.

Rozhraní je v souladu s normou IEEE 802.3 a přenosová rychlost je 10/100 Mb/s. Bezdrátová ethernetová brána se konfiguruje prostřednictvím webového rozhraní, které podporuje inicializaci funkce brány a její diagnostiku. Brána se do Ethernetu fyzicky připojuje konektorem RJ45.

Přijímač TCP/IP je dostupný ve třech provedeních: pro bezdrátové sítě sWave 868 a sWave 915, vyvinuté firmou steute, a pro sítě podle standardu EnOcean, který se často používá v oblasti automatizace budov. Zařízení lze zkombinovat se všemi spínači, snímači a tlačítky se sortimentu Wireless firmy steute.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů
Bezdrátová zařízení / Průmyslová automatizaceGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Vývojový kit MEGA48X
Levnější varianta univerzálního vývojového kitu s obvodem ATmega48 společnosti ATMEL je vhodná jak pro začátečníky, tak i profesionály.
Skladem od 545 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007