. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Veletrh AMPER 2014 začal
19. března 2014 - 3:40 | Pandatron | Veletrh AMPER 2014 začal | Komentářů: 0  

Veletrh AMPER 2014 začal

Dnes 18. 3. 2014 v devět hodin ráno se otevřely brány brněnského výstaviště a začala největší elektrotechnická událost roku, kterou tradičně pořádá společnost Terinvest.

Veletrh AMPER se letos realizuje již po dvaadvacáté. Návštěvníci se během čtyř dní mohou seznámit s posledními inovacemi z vysoce specializovaných oborů elektrotechniky, elektroenergetiky, automatizace, optonické a fotonické techniky, komunikace a osvětlení.

Bohatý bude i dnešní doprovodný program. Společnost B.I.D. Services pořádá seminář „Ostrovní, hybridní a free grid řešení“, který odpoví na otázky: V jakých případech se vyplatí realizace ostrovního řešení? Co znamená pojem GridFree? A na mnoho dalších. Z oboru elektromobility budou dnes probíhat hned dva semináře – Perspektivy elektromobility od FCC Public a také Elektrické autobusy pro město II. od spol. Consulting Services. Seminář Inteligentní budovy – Chytrý dům, můj hrad přinese novinky z rychle se rozvíjejícího oboru v podání odborníků z firem i akademického prostředí.

Dílčí přednášky se dotknou problematiky bezdrátové elektroinstalace xComfort pro chytré domy, inteligentních budov a udržitelné výstavby, řízení a sběru dat v budovách po sběrnici KNX (topologie sběrnice, prostorové přístroje, ovládání světel, žaluzií atd.) a předností systémové elektrické instalace ABB i-bus KNX. Do programu se zapojí také Institut pro rozvoj měst a obcí (IRMO), jehož hlavním cílem je propojování a spolupráce subjektů, jež ovlivňují podobu, rozvoj a stav měst a obcí. IRMO poskytuje obcím a městům odbornou pomoc a široký rozsah služeb v oblastech veřejného osvětlení, energetického managementu, řízení dopravy, bezpečnosti, kamerových systémů, komunikační a informační infrastruktury.

Dnešní večer se odehraje slavnostní vyhlášení soutěže o nejpřínosnější exponát ZLATÝ AMPER. Do soutěže je přihlášeno 37 exponátů z 33 vystavujících společností, což je nejvyšší dosažený počet v historii soutěže.

Tým veletrhu AMPER Vám přeje hezké zážitky a mnoho obchodních úspěchů.

Odkazy & Download:
Veletrh AMPER 2014 začal
Evektor odhalil projekt elektrického motoru. Investice za 17 milionů rozhýbe i menší auto
Inovace v trvalém popisování společnosti TRUMPFGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PXC72 - Vývojový modul pro XC9572XL
Malý vývojový modul pro CPLD XC9572XL společnosti Xilinx. Na modulu je umístěn i regulátor, generátor hodin, tlačítko a čtyři LED.
Skladem od 398 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007