. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
DC/DC konvertor DrMOS
22. dubna 2014 - 3:05 | Pandatron | DC/DC konvertor DrMOS   verze pro tisk

DC/DC konvertor DrMOS

Obvody DrMOS řady ZSPM90xx tvoří plně optimalizované, maximálně-kompaktní integrované řešení s tranzistory MOSFET a výkonovým stupněm ZMDI. Obvody jsou určeny pro synchronní DC/DC aplikace a vysokou frekvencí a výstupním proudem.

Do jediného čipu řady MKP o rozměrech pouhých 6 x 6 mm je integrován jak řídicí obvod, tak i dva výkonové tranzistory MOSFET i ochranné Schottkyho diody. Obvod přitom zvládne výstupní proud i více než 50A!

Označení DrMOS je přitom průmyslovým standardem, přesně definujícím funkce, elektrické vlastnosti, rozměry pouzdra i rozmístění pinů. DrMOS specifikaci 4.0 navíc přidává podporu multi-chip modulů, určených pro konstrukci komplexních napájecích zdrojů.

Více informací na: https://www.youtube.com/watch?v=RrQ0mXAgoxYGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007