. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
TME končí 2. etapu investic do rozvoje firmy a spouští nový zakladač!

TME končí 2. etapu investic do rozvoje firmy a spouští nový zakladač!

Naše firma se dynamicky rozvíjí a v poslední době jsme zaznamenali 30% nárůst počtu objednávek, stále rozšiřujeme také naši nabídku výrobků.

Léta 2011-2013 byla pro firmu TME obdobím značného rozvoje a změn. Byla zahájena stavba plně automatizovaného skladu vysokého skladování, který je částí modernizovaného expedičního a skladovací centra s plochou 18800 m2, a paletového zakladače, který obsluhuje 2400 palet.

Zakončením druhé etapy rozvoje firmy bylo spuštění zakladače typu mini-load, které se konalo 11. 4. 2014. Nový zakladač je 22 metrů vysoký a je jedním z nejvyšších v Polsku. Bude obsluhovat 22000 zásobníků s kapacitou 140 dvojitých cyklů za hodinu. V cílovém stavu bude ve skladu vysokého skladování pracovat 5 zakladačů paletových a 5 zásobníkových.

Naše firma se dynamicky rozvíjí a v poslední době jsme zaznamenali 30% nárůst počtu objednávek, stále rozšiřujeme také naši nabídku výrobků, což si přirozeně vynucuje potřebu efektivního spravování skladového prostoru. Díky investici do zakladače a automatizace skladu budeme moci nabízet našim zákazníkům stále více okamžitě dostupného zboží – říká předseda firmy Zbigniew Kuzcyński.

Na léta 2014-2015 je plánovaná 3. etapa investic, která zahrnuje stavbu nové kancelářské budovy pro pracovníky TME a pokračování rozšiřování expedičního a skladovacího centra v Lodži.

Odkazy & Download:
TME Czech Republic s.r.o.
TME končí 2. etapu investic do rozvoje firmy a spouští nový zakladač!
Akční ceny RLC můstků firmy Agilent TechnologiesGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
L20 QUECTEL
GPS modul L20 firmy QUECTEL, SiRFStarIV, UART/I2C
od 263 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007