. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Světelný závěs BLA s vysokým rozlišením
13. května 2014 - 3:00 | Pandatron | Světelný závěs BLA s vysokým rozlišením | Komentářů: 0  

Světelný závěs BLA s vysokým rozlišením

Společnost Balluff vyvinula nový světelný závěs s velkým rozlišením pro optickou detekci objektů o šířce od 50 mm a s dosahem až 2 m.

Společnost Balluff vyvinula nový světelný závěs s velkým rozlišením pro optickou detekci objektů o šířce od 50 mm a s dosahem až 2 m. Závěs se skládá z vysílače s s vysoce výkonným červeným laserem a z přijímače. Zařízení může pracovat zcela samostatně, bez dodatečného příslušenství a bez nutnosti používat PC nebo speciální software. Všechna nastavení lze provést ovladačem s displejem, jež je součástí přijímací částí závěsu.


Obr. 1: Světelný závěs BLA s vysokým rozlišením

Rozlišení od 0,01 mm přináší široké možnosti použití. Vyhodnocuje se nejen množství dopadajícího světla ze zvlášť homogenního laserového zdroje, ale také pozice v rámci výšky světelného závěsu. Vysílač i přijímač jsou navíc uzavřeny v robustním krytu, který odolává průmyslovým podmínkám, a mohou být snadno a rychle seřízeny s využitím multifunkčního grafického displeje. Uživatel může funkcí teach-in definovat až šest různých objektů a vymaskovat překážky v měřicím poli (funkce blanking).

Tímto způsobem mohou být spolehlivě detekovány, srovnávány nebo tříděny různé objekty na základě minimálních odchylek jejich rozměrů. Výsledky testů jsou potom k dispozici jako dva analogové a tři digitální signály. Od května 2014 bude k dispozici také varianta s rozhraním IO-Link.

Zdroj: BalluffGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
CBA-LS-40M
Kablík s konektorem pro GPS modul GPS-320FW od RF Solutions.
od 165 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007