. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
BITalino – ohebné moduly plné bio-senzorů
10. cervence 2015 - 5:49 | Pandatron | BITalino – ohebné moduly plné bio-senzorů   verze pro tisk

BITalino – ohebné moduly plné bio-senzorů

Flexibilní moduly Printoo poskytují ideální a sériově vyráběné moduly pro snadný vývoj přenosných - náramkových aplikací. BITalino je revolučním systémem pro sledování kondice a zdravotního stavu osob díky integrovaným fyziologickým senzorům pro měření biosignálů, který je nyní dostupný pro každého. Navíc lze moduly vzájemně kombinovat a navzájem párovat a ještě nikdy tak nebylo jednodušší vytvořit revoluční inteligentní přenosné systémy.

V základní sestavě Printoo jsou k dispozici: akcelerometr, teplotní senzor, kapacitní a světelná čidla. Rozšiřující moduly BITalino pro podporu elektromyografie (EMG), elektrodermální aktivity (EDA) a elektrokardiogramu (EKG), lze k Printoo velice snadno připojit s pomocí pružné spojové desky.

Dále lze Printoo kombinovat s pružnou LED deskou (v uspořádání do pásku nebo matice), displejem, zvukovým výstupem, stejně jako low-power Bluetooth připojením a dalšími.

Více informací na: http://www.bitalino.com/GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pondělí, 26. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007