. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Ministr Mládek ohodnotil úspěšné společnosti zapojené do projektu IQ INDUSTRY

Ministr Mládek ohodnotil úspěšné společnosti zapojené do projektu IQ INDUSTRY

Na konferenci PARTNERSTVÍ, věnované podpoře technického vzdělávání, byly odměněny nejlepší podniky, které se zapojily do projektu IQ INDUSTRY, spojujícího střední školy, odborná učiliště a vyšší odborné školy s podniky a průmyslovými firmami.

Díky této spolupráci se daří školám lépe uzpůsobovat svůj formát a učební programy pro skutečně potřeby průmyslových podniků a trhu práce obecně a naopak jednotlivým podnikům pomáhá lépe řešit jejich poptávku po kvalifikovaných pracovních silách, kterých je v řadě technických oborů skutečný nedostatek.

Konferenci PARTNERSTVÍ, která se uskutečnila koncem května v Plzni, výrazně podpořilo i Ministerstvo průmyslu a obchodu. S projevem, týkajícím se programových priorit ministerstva v oblasti podpory středního technického školství, vystoupil ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek.

Předal rovněž diplomy zástupcům českých a moravských firem, které se nejlépe umístily v hodnocení aktivit projektu IQ INDUSTRY.

Více informací na: http://www.mpo.cz/dokument149700.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007