. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Eaton uvádí novou generaci jednotek pro distribuci napájení ePDU

Eaton uvádí novou generaci jednotek pro distribuci napájení ePDU

Společnost Eaton, zabývající se správou výroby, distribuce a spotřeby elektřiny, uvádí na trh třetí generaci (G3) jednotek pro distribuci napájení určených do montážních rámů.

Společnost Eaton, zabývající se správou výroby, distribuce a spotřeby elektřiny, uvádí na trh třetí generaci (G3) jednotek pro distribuci napájení (PDU) určených do montážních rámů, které v sobě kombinují nejlepší efektivitu a spolehlivost s technickými novinkami, mezi nimiž je nový způsob upevnění pro konektory IEC, který také firma přihlásila k patentování.

Sortiment produktů ePDU G3 byl navržen tak, aby splnil specifické požadavky na distribuci a správu napájení v oblasti informačních a datových center. Produkty mají mnohé pokročilé funkce. V Evropě, na Blízkém východě a v Africe budou jednotky zpočátku k dispozici ve třech verzích: Basic pro spolehlivou distribucí napájení, Metered Input s funkcemi měření napětí, proudu, příkonu a energie (V, A, W, kWh) a jističi odboček a In-Line Metered pro modernizaci instalace s PDU Basic a její doplnění o pokročilé funkce. Unikátní způsob upevnění konektorů podle normy IEC, jímž jsou vybaveny jednotky ePDU včetně verze Basic, řeší běžný a často nákladný problém, kdy vlivem rázů a vibrací dojde samovolnému rozpojení zásuvky. Upevnění je vhodné pro standardní kabely a eliminuje tak potřebu použít speciální silové kabely a kabelové konzoly, které mohou zvýšit celkové náklady na systém distribuce napájení až o 50 %. „Napájecí jednotky určené do rámu jsou základem efektivní správy napájení v současných datových centrech,“ říká Stefan Coote, product manager EMEA firmy Eaton. „Naše nové jednotky ePDU G3 obsahují mnoho inovací a nejmodernější techniku, aby uživatelům poskytly nepřekonatelnou kombinaci spolehlivosti, flexibility a užitné hodnoty. Produkty ePDU G3 skutečně určují nové standardy pro jednotky distribuce napájení do montážních rámů a bezpochyby významně přispějí ke zvýšení spolehlivosti napájení, kdekoliv jsou použity.“ Kromě nového způsobu upevnění konektorů IEC byl také rozšířen rozsah pracovních teplot na +60 °C, díky čemuž jsou jednotky ideální volbou pro moderní datová centra se zvýšenými teplotními profily. Konstrukce napájecí jednotky s nízkým profilem 0U zabírá jen minimum místa v rozváděčové skříni a je kompatibilní se všemi rámovými skříněmi. Možnost montáže na boční nebo zadní stranu umožňuje nerušený přístup k výpočetním zařízením v rámu s možností využít tlačítkovou montáž nebo unikátní flexibilní montážní systém pro rychlou a jednoduchou instalaci.

Jako pomůcku pro vyvážení zátěže mají všechny varianty ePDU G3, včetně verze Basic, výstupní sekci s barevným kódováním, které odpovídá barvě příslušného jističe. Varianty Metered Input a In-Line Metered mají pro snadné nastavení a řešení problémů vestavěný LCD. Obě varianty Metered Input a In-Line Metered měří spotřebu pro účely fakturace podle IEC s nejistotou ±1 %.

Modely ePDU G3 s připojením na síť umožňují uživatelům softwaru Intelligent Power™ Manager od společnosti Eaton s využitím integrace s virtualizační platformou VMware® vCenter Server™ automaticky zjišťovat stav jednotek ePDU, dohlížet na ně, hromadně je updatovat a konfigurovat. Nová patentovaná metoda zapojení s topologií daisy chain umožňuje připojit až čtyři ePDU na jeden síťový port IP (Internet Protocol), což představuje úsporu nákladů až 75 % ve srovnání s konvenčními distribučními jednotkami, které potřebují každá svůj vlastní port.

Pro více informací o technice Eaton určené pro zajištění kvality elektřiny navštivte www.eaton.eu/powerquality. Informace o všech novinkách získáte na Twitteru na adrese @Eaton_UPS nebo prostřednictvím diskusní skupiny Eaton EMEA na LinkedIn.

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocí záložních zdrojů; řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí; a inženýrských službách. Díky své sadě globálních řešení je společnost Eaton připravena řešit i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společností zabývající se řízením energie s obratem v roce 2013 v hodnotě 22 miliard USD. Společnost Eaton svým zákazníkům poskytuje úsporná řešení pomáhající řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii efektivněji, bezpečněji a udržitelněji. Má přibližně 101 000 zaměstnanců a prodává své výrobky zákazníkům ve více než 175 zemích.

Více informací naleznete na stránkách www.eaton.eu.GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232F - převodník USB-UART, modul
Modul s obvodem CP2102 od Silicon Labs - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
Skladem od 290 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007