. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Intelligence Inside: nové oddělovací bariéry FieldConnex

Intelligence Inside: nové oddělovací bariéry FieldConnex® FieldBarrier

Řada Intelligent Fieldbus od společnosti Pepperl+Fuchs označuje celou generaci komponent, které do provozních sběrnic přinášejí možnost diagnostiky.

Řada Intelligent Fieldbus od společnosti Pepperl+Fuchs označuje celou generaci komponent, které do provozních sběrnic přinášejí možnost diagnostiky. Nové oddělovací bariéry FieldConnex® FieldBarrier jsou skvělým doplňkem ke koncepci dostupnosti bez kompromisů. Mají dvanáct výstupů s diagnostikou a monitorováním. Komponenty FieldBarrier přicházejí s novátorskými technickými vlastnostmi pro spolehlivou ochranu před typickými selháními sítě a zajišťují maximální spolehlivost komunikace.

Inteligentní komponenty jsou pro komunikační sítě ideální: FieldConnex® FieldBarriers dokážou detekovat charakteristické dynamické chování sítě při jejím selhání např. v důsledku ztráty spojení nebo odskoku kontaktů.

Výsledkem je, že chyba může být rychle a současně spolehlivě identifikována a izolována. Nové komponenty jsou první, které umožňují monitorovat fyzickou vrstvu každého výstupu oddělovací bariéry. To umožňuje realizovat postupné změny instalace a hlášení chyb do velínu. Jejich dohledové funkce zajišťují velkou transparentnost a tím, že umožňují proaktivně identifikovat potřebu servisu, vyplňují velkou mezeru v procesu monitorování komunikační sítě. Další funkcí je sofistikované správa zatížení. Dvanáct výstupů je spouštěno v postupné sekvenci, což omezuje zatížení napájecího zdroje přechodovým proudem. Navíc, když proud v segmentu dosáhne limitní hodnoty, je automaticky aktivováno odpojení méně důležitých uzlů, aby se zabránilo selhání celého segmentu.


Obr. 1: FieldBarrier s dvanácti výstupy a kompaktním tvarem

Tento balíček integrované inteligence je doplněn ještě o auto-monitorovací funkci bariéry FieldBarrier, která přenáší vybavené alarmové signály do velínu. Použití této nové funkce nevyžaduje žádnou inženýrskou práci. FieldConnex FieldBarrier je vhodným doplňkem ke komponentům pro inteligentní provozní sběrnice s možností diagnostiky a je dalším významným krokem vpřed k přiblížení se 100% dostupnosti.

O společnosti Pepperl+Fuchs:
Společnost Pepperl+Fuchs je přední firma v oblasti vývoje a výroby elektronických snímačů a komponent pro světový automatizační trh. Po více než šedesát let jsou nám naše kontinuální inovace, vysoce kvalitní produkty a neustálý rozvoj zárukou úspěchu.

Divize procesní automatizace je vedoucí společnost na trhu v oblasti jiskrové bezpečnosti a ochrany proti výbuchu. Nabízíme úplná, na aplikace orientovaná řešení, včetně uživatelsky specifických rozváděčů pro řídicí systémy v procesní výrobě. Rozsáhlý sortiment naší divize zahrnuje různé druhy výrobků: oddělovací bariéry, komponenty pro infrastrukturu sběrnic, systémy distribuovaných I/O, řešení pro rozhraní HART, zařízení pro měření výšky hladiny, systémy pro ochranu zařízení závěrem s vnitřním přetlakem, průmyslové monitory a řešení pro HMI, napájecí zdroje, výstražné hlásicí systémy pro odlučovače lehkých kapalin (např. oleje a benzínu), převodníky signálů, zařízení pro ochranu před bleskem a přepětím, zařízení pro bezpečné vypnutí zařízení a příslušenství.

Objev indukčního snímače přiblížení, který učinila společnost Pepperl+Fuchs v roce 1958, byl významným milníkem ve vývoji automatizační techniky. Podle hesla „Sensing your needs“ těží zákazníci z řešení snímačů určených pro automatizaci strojní výroby, vyvinutých na míru podle jejich potřeb. Hlavními cílovými segmenty trhu v oblasti automatizace strojní výroby jsou konstrukce strojů a zařízení, automobilový průmysl, zařízení pro skladování a manipulaci s materiálem, polygrafický a papírenský průmysl, obalová technika, procesní zařízení, konstrukce dveří, bran a výtahů, mobilní zařízení a obnovitelné zdroje energie. Divize nabízí široký sortiment průmyslových snímačů, ať už jsou to indukční, fotoelektrické nebo ultrazvukové, rotační snímače polohy, identifikační systémy, čtečky čárového a maticového kódu nebo snímače obrazu.

Zdroj: www.pepperl-fuchs.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
GPS-320FW
Kompletní GPS přijímač se ziskovou anténou a komunikačním rozhraním RS232 / TTL.
od 1490 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007