. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
eWON Flexy
29. července 2014 - 5:25 | Pandatron | eWON Flexy | Komentářů: 0  

eWON Flexy

Zařízení eWON Flexy je první modulární průmyslový M2M router na světě, který umožňuje OEM a integrátorům systémů propojit vzdálená zařízení.

Zařízení eWON Flexy je první modulární průmyslový M2M router na světě, který umožňuje OEM a integrátorům systémů propojit vzdálená zařízení v prostředí, kde se neustále mění druhy komunikace (2G, 3G, 4G, WiFi atd.), a komunikovat s většinou provozních zařízení. Díky koncepci základního modulu, který lze rozšířit o až čtyři další karty, nabízí router Flexy koncovým uživatelům v podstatě neomezené možnosti: mohou realizovat jednoduché sériové rozhraní, MPI, funkci komunikační brány mezi sběrnicí Profibus a Ethernetem nebo funkci směrovače pro WiFi LAN s redundancí prostřednictvím modemu 3G.
Router eWON Flexy dává příležitost nahradit stávající rádiovou a telefonní infrastrukturu a udržet při tom krok s vývojem komunikační techniky. Díky kombinaci sběru dat a přístupu na dálku umožňuje uživatelům cenově efektivně dostávat výstražná hlášení, sledovat provozní data a odstraňovat problémy ve výrobních závodech.

Průmysl se musí vyrovnat s nepřetržitým a rychlým vývojem komunikační techniky. Před několika lety byly nejnovějším způsobem komunikace sítě 2G (GPRS), ale nyní se hovoří o sítích 3G a dokonce 4G (LTE). Bezdrátová komunikace je nyní obecně rozšířená i v průmyslovém prostředí. Nepřetržitý vývoj techniky je ovšem v rozporu s přirozeným konzervatismem světa průmyslu. „Jestliže výrobce schválí a začne využívat určité řešení, požaduje kontinuální podporu po dobu nejméně deseti let,“ říká Serge Bassem, výkonný ředitel firmy eWON.

Flexibilní koncepce routeru: první na světě!
Router eWON Flexy umožňuje komunikaci bez nutnosti používat komunikační switche.
„Flexibilní koncepce není v průmyslu nová. Je už široce rozšířená u PLC, ale poprvé je využita u routeru,“ dodává Serge Bassem. Novinka řeší problémy s připojením vzdálených zařízení v prostředí, kde se komunikační technika neustále mění, a stejně tak je univerzálním prostředkem pro komunikaci s různými provozními zařízeními bez ohledu na to, jaký protokol používají – ať jsou to PLC, terminály HMI, IP kamery, měřiče spotřeby, snímače atd.

Flexibilita nových routerů eWON Flexy má několik úrovní. Zaprvé, z hlediska WAN umožňuje instalace rozšiřujících karet realizovat různé varianty připojení k internetu: LAN, RTC, WiFi, CDMA, 2G, 3G. Za druhé je to flexibilita FIELD: výběrem základního modulu a rozšiřujících karet lze vytvořit čtyřportový ethernetový switch, modul se sériovými porty RS-232/422/485, porty MPI/Profibus apod. A nakonec, eWON Flexy nabízí aplikační software, který umožňuje realizovat služby s přidanou hodnotou, jako např. záznam dat nebo notifikace alarmů.

„Tato flexibilita zdůrazňuje naše základní úsilí o kompatibilitu. Pracujeme s mnoha partnery, z nichž každý vyvíjí svůj vlastní typ PLC. Proto připojení našich routerů k API těchto zařízení vždy využívalo standardy a otevřené protokoly, které práci usnadňují. Nyní, s Flexy, to bude opravdu dětská hra,“ uzavírá Serge Bassem.

Společnost eWON je belgický výrobce průmyslových routerů a návrhář Talk2M, inovativní služby pro vzdálený přístup založené na cloudu. Od roku 2001 se společnost eWON vypracovala na vedoucího hráče na trhu s inteligentními internetovými routery pro vzdálený přístup a spolupracuje s výrobci PLC a řídicích systémů na celém světě.

Pro více informací o firmě eWON navštivte www.ewon.bizGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232C - převodník USB-UART, modul
Modul s obvodem CP2102 od Silicon Labs - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
od 190 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007