. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Výrobní linky v Shenzhenu
19. cervna 2015 - 3:26 | Pandatron | Výrobní linky v Shenzhenu   verze pro tisk

Výrobní linky v Shenzhenu

Návštěva čínského města Shenzhen, které se nachází jen asi 15 km severně od Hongkongu, je doslova rájem pro všechny technicky zaměřené lidi. Město bývá často popisováno jako centrum výroby a vystupuje i svou úžasnou koncentrací velmi rozličných (nejen průmyslových) oborů. Pro nás bylo navíc vzdáleno jen asi hodinu jízdy taxíkem od hotelu, ve kterém jsme byli ubytovaní, takže výlet jsme měli předem naplánovaný.

Pokud zvažujete návštěvu Číny, rozhodně doporučuji nevynechat město Shenzhen. Řada praktických informací a seznam míst, která stojí za návštěvu, jsou uvedena v následujícím článku.

Shenzhen se nachází v jižní části Číny, prakticky v těsné blízkosti s Hongkongem. Proto jsem se rozhodl strávit hned první svůj den právě zde, v této bývalé britské kolonii. Ve městě jsem nakoupil celou řadu technických novinek, mimo jiné i nový fotoaparát, který mi dovolil přivést sebou zpět několik zajímavých videí z mých exkurzí.

Následující klip je jen jedním z řady videí a užitečných informací k návštěvě, které naleznete v následujícím článku.

Více informací na: http://www.limpkin.fr/index.php?post/2014/07/31/Video-Series-Touring-Factories-in-ShenzhenGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007