. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Návod na konstrukci CNC frézky
7. srpna 2014 - 6:40 | Pandatron | Návod na konstrukci CNC frézky   verze pro tisk

Návod na konstrukci CNC frézky

Článek krok za krokem popisuje stavbu jednoduché CNC frézky, která však po připojení k PC nahradí i drahé profesionální stroje.

Rád bych vám přiblížil stavbu mé CNC frézky a poskytl jednoduchý návod, použitelný i v domácích podmínkách. Vím, že spousta lidí by ráda vlastnila CNC frézku, ale nemají takové znalosti nebo nástroje, které by jim umožnili stavbu profesionálního celokovového zařízení. Přesto s trochou snahy a píle není dnes problém postavit svůj vlastní stroj.

V následujícím článku je krok za krokem popsána konstrukce jednotlivých částí, které jsem si při návrhu a stavbě své CNC frézky prošel. Rovněž jsou zájemcům volně k dispozici i všechny podrobné výkresy.

Více informací na: http://www.instructables.com/id/Building-your-own-CNC-milling-machine/GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007