. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Eaton uvádí přípojnice Busbar Top pro xEnergy
6. srpna 2014 - 6:53 | Pandatron | Eaton uvádí přípojnice Busbar Top pro xEnergy | Komentářů: 0  

Eaton uvádí přípojnice Busbar Top pro xEnergy

Společnost Eaton orientovaná na správu napájení uvedla nové přípojnice Busbar Top pro svoji univerzální řadu modulárních nízkonapěťových rozváděčů xEnergy.

Společnost Eaton orientovaná na správu napájení uvedla nové přípojnice Busbar Top pro svoji univerzální řadu modulárních nízkonapěťových rozváděčů xEnergy. Toto příslušenství umožňuje, aby hlavní přípojnice byly dostupné z vrchu rozváděče pod vrchní krycí deskou, což znamená, že mohou být snadno zpřístupněny bez potřeby odstranění výzbroje, dokonce i když je rozvaděč namontován například u stěny.

Základním rysem přípojnic Busbar Top je nové patentované otevřené provedení rámu, které dovoluje volný výběr pozice montážní lišty přípojnice. S tímto systémem je možné dosáhnout maxima 12 měděných přípojnic 30x10 na fázi s celkovým součtovým proudem až 4 000 A. Jelikož přípojnice jsou vždy snadno dostupné, je snadné jejich spojení a připojení k nim, což významně redukuje čas potřebný pro instalaci.

"Busbar Top je velmi užitečnou volbou pro výrobce rozváděčů," říká Bernhard Gegenbauer, Product Line Manager Eatonu. "Poskytuje vynikající řešení pro aplikace, kde je přístup k výzbroji omezen. Od doby, co lze přípojnice takto snadno kontrolovat, jsou také ideální volbou pro kritické aplikace, kde je potřeba pravidelně provádět preventivní kontroly."


Obr. 1: Busbar Top přináší nové patentované otevřené provedení rámu, tudíž mohou být přípojnice snadno zpřístupněny bez nutnosti odstranění elektrovýzbroje.

Eaton dbal při vývoji systému xEnergy Busbar Top na zajištění úplné kompatibility nových komponent s osvědčeným a široce využívaným standardním xEnergy systémem, který má konvenční přípojnice montované vzadu. Obě uspořádání jsou vysoce modulární a jsou snadno rozšiřitelná, aby vyhověla rostoucím potřebám uživatelů.

Ve shodě s ostatními xEnergy rozvaděči poskytují nové xEergy Busbar Top verze mimořádně všestranné možnosti montáže vstupních a výstupních jističů a dalšího vybavení. Vnitřní oddíly mohou být konfigurovány pro formu oddělení 4b až do typu 7. Rozváděč je připraven pro montáž dvou jističů vedle sebe v samostatných oddílech. Vstupní oddíly mají dostatečnou prostorovou rezervu pro měření a až pro čtyři transformátory proudu (CT), které mohou být připojeny na fázi.

Rozváděče xEnergy byly testovány v souladu s požadavky IEC/EN 61439. Přípojnice Busbar Top mohou být konfigurovány jak pro třípólovou tak čtyřpólovou montáž s hodnotami od 630 A do 4 000 A a mohou být konfigurovány pro krátkodobý jmenovitý výdržný proud ICW s hodnotami až do 105 kA po dobu jedné sekundy nebo 65 kA po dobu tří sekund.

Chcete-li se dovědět více o společnosti Eaton, navštivte www.eaton.eu. Pro všechny poslední novinky se připojte na Twitter přes @Eaton_EMEA nebo je naleznete na naší Eaton EMEA LinkedIn firemní stránce.
Elektrotechnický sektor společnosti Eaton je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocí záložních zdrojů; řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí; a inženýrských službách. Díky své sadě globálních řešení je společnost Eaton připravena řešit i ty nejdůležitější výzvy v oblasti řízení elektrické energie.

Eaton je společností zabývající se řízením energie s obratem v roce 2013 v hodnotě 22 miliard USD. Společnost Eaton svým zákazníkům poskytuje úsporná řešení pomáhající řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii efektivněji, bezpečněji a udržitelněji. Má přibližně 101 000 zaměstnanců a prodává své výrobky zákazníkům ve více než 175 zemích.

Více informací naleznete na stránkách www.eaton.eu.GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
BC-NBK AUREL
Přijímač AM 433.92MHz, BW=1,2MHz, -97dBm,+5V/3mA
od 83 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007