. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
OHV100 a OHV200: čtěte 1D i 2D kódy v PC, chytrých telefonech a tabletech

OHV100 a OHV200: čtěte 1D i 2D kódy v PC, chytrých telefonech a tabletech

V každodenním průmyslovém provozu jsou pro identifikaci dílů a určení pozice zboží používány jako nepostradatelné nástroje ruční čtečky 1D a 2D kódů.

V každodenním průmyslovém provozu jsou pro identifikaci dílů a určení pozice zboží používány jako nepostradatelné nástroje ruční čtečky 1D a 2D kódů. Z hlediska jejich efektivity jsou klíčovými vlastnostmi spolehlivé a rychlé čtení, jednoduchost použití a další přídavné funkce, které usnadňují jejich uživateli práci. Mezi tyto funkce patří možnost pružně přizpůsobit čtečky dané úloze a připojit je k chytrým telefonům, tabletům nebo notebookům.


Obr. 1: Bezpečné čtení na odrazných površích ručními čtečkami OHV100 a OHV200

Nové ruční čtečky OHV100 a OHV200 od firmy pepperl+Fuchs jsou charakterizovány excelentním výkonem skenování a množstvím doplňkových funkcí. Čtečky dokážou téměř vše, co od nich uživatel může očekávat: ať jde o bezpečné čtení kódů z lesklých povrchů kovů nebo plastů nebo o čtení kódů pod průhlednou balicí fólií, optická čtecí soustava vždy dokáže kód přečíst rychle a s naprostou přesností. Díky rozlišení 1,2 Mpx a čtecí vzdálenosti 50 až 310 mm nejen dopřávají obsluze dostatek volnosti, ale také umožňují jednou čtečkou číst malé i velké kódy. Je to zásluhou patentovaných dvoudílných čoček s odděleným blízkým i dalekým dosahem. Pro perfektní začlenění čtečky do systému slouží uživateli parametrizační software Vision Configurator. Umožňuje např. nastavovat všechny dostupné parametry, spravovat jejich profily, formátovat výstupní řetězce a vytvářet ovládací programy pro dané úlohy. Ruční čtečky řady OHV obsahují také licenci Java Script, pomocí níž lze do zařízení implementovat ještě inteligentnější uživatelsky specifické funkce. Čtečka je umístěna v odolném krytu se stupněm krytí IP65 nebo IP54, a proto je optimálně vybavena pro provoz v náročných průmyslových podmínkách.

Pro přenos dat do počítače je u čtečky OHV100 používáno rozhraní RS-232 nebo USB, zatímco u OHV200 Bluetooth s dosahem až 30 m. Díky velké integrované paměti dat je však možné pracovat i mimo dosah rádiové sítě. Uložená data lez do počítače přenést později prostřednictvím dokovací stanice; nevyžaduje se k tomu žádný dodatečný software nebo hardware. Ruční čtečka dokáže také číst kódy zobrazené na displeji chytrého telefonu. Další speciální funkce jsou čtení dat za pohybu a optická, akustická nebo vibrační zpětná vazba. Často používané funkce lze jednoduše přiřadit některému z volně programovatelných funkčních tlačítek. Čtečka OHV200 se dodává ve dvou variantách, s rukojetí nebo bez ní; druhá varianta je zvláště vhodná pro nošení v kapse u kalhot a pro mobilní zařízení.

Společnost Pepperl+Fuchs je přední firma v oblasti vývoje a výroby elektronických snímačů a komponent pro světový automatizační trh. Po více než šedesát let jsou nám naše kontinuální inovace, vysoce kvalitní produkty a neustálý rozvoj zárukou úspěchu.

Divize procesní automatizace je vedoucí společnost na trhu v oblasti jiskrové bezpečnosti a ochrany proti výbuchu. Nabízíme úplná, na aplikace orientovaná řešení, včetně uživatelsky specifických rozváděčů pro řídicí systémy v procesní výrobě. Rozsáhlý sortiment naší divize zahrnuje různé druhy výrobků: oddělovací bariéry, komponenty pro infrastrukturu sběrnic, systémy distribuovaných I/O, řešení pro rozhraní HART, zařízení pro měření výšky hladiny, systémy pro ochranu zařízení závěrem s vnitřním přetlakem, průmyslové monitory a řešení pro HMI, napájecí zdroje, výstražné hlásicí systémy pro odlučovače lehkých kapalin (např. oleje a benzínu), převodníky signálů, zařízení pro ochranu před bleskem a přepětím, zařízení pro bezpečné vypnutí zařízení a příslušenství.

Zdroj: Pepperl+FuchsGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PGEN45 - Generátor 8 kHz až 45 MHz
Moduly PGEN45, jejichž základem je integrovaný obvod LTC1799, jsou lineárně řízené generátory obdélníkového signálu v rozsahu 8 kHz do 45 MHz.
Skladem od 530 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007