. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Připojí, nabije, uloží
14. srpna 2014 - 6:55 | Pandatron | Připojí, nabije, uloží | Komentářů: 0  

Připojí, nabije, uloží

Připojí, nabije, uloží – na trh přichází TP-LINK M5360, cestovní 3G modem, přístupový bod Wi-Fi a vysokokapacitní baterie v jednom.

Společnost TP-LINK, celosvětový dodavatel síťových produktů pro domácnosti a malé firmy, uvádí na český trh multifunkční zařízení TP-LINK M5360. To zastane funkci modemu pro mobilní sítě 3G, přístupového bodu Wi-Fi, přenosného napájecího zdroje a také přenosného úložiště dat.

Pohodlné řešení 4 v 1 na dovolenou, na chalupu i na akci s přáteli
Zařízení TP-LINK M5360 nabízí čtyři funkce v malém kompaktním provedení, jež zabírá minimum místa v kufru nebo batohu. Do modemu stačí pouze vložit SIM kartu s předplaceným datovým tarifem a aktivovat Wi-Fi, díky čemuž získáte bezdrátový přístupový bod až pro deset uživatelů najednou, kteří mezi sebou mohou sdílet 3G připojení k internetu.

Elektrickou zásuvku hledat nemusíte
Vestavěná baterie o kapacitě 5200 mAh vystačí při běžné zátěži (jeden uživatel nepřetržitě připojený k internetu s používáním e-mailu, poslechem online hudby apod.) až na 26 hodin provozu, při vysoké zátěži (nepřetržité stahování souborů, streamování videa) se bude tento ukazatel pohybovat kolem 17 hodin.

Baterii lze dobíjet kabelem s micro USB konektorem z počítače nebo síťového adaptéru. Zařízení zároveň slouží i jako cestovní napájecí zdroj – kapacita baterie dostačuje pro dobíjení mobilních telefonů a tabletů za provozu, takže se už nikdy nestane, že by vám v nevhodnou chvíli došla energie.

Všechny potřebné informace na očích
Modem TP-LINK M5360 je vybaven OLED displejem, který poskytuje informace o provozu zařízení. Jednoduše tak zjistíte stav Wi-Fi sítě, údaje o přenesených datech, aktuální počet uživatelů, typ mobilního připojení, sílu signálu či stav baterie.

Záložní úložiště dat
Zabudovaný slot na paměťové karty typu micro SD (s kapacitou až 32 GB) umožňuje zařízení využít také jako přenosné úložiště dat. Stačí jej připojit USB kabelem k PC, kde se objeví jako externí paměťové zařízení, na něž můžete zálohovat například fotografie či jiné důležité soubory.

Zařízení M5360 je již k dispozici v prodejní síti partnerů společnosti TP-LINK, a to za doporučenou koncovou cenu 2499 Kč včetně DPH.

Klíčové vlastnosti:

  • Modem pro mobilní sítě 3G s podporou HSPA+ o rychlosti až 21,6 Mbit/s pro download a 5,76 Mbit/s pro upload.
  • Výkonný akumulátor s kapacitou 5200 mAh, jež dostačuje pro nabití mobilního telefonu i tabletu prostřednictvím micro USB konektoru.
  • Možnost připojení a sdílení internetového připojení až pro 10 uživatelů současně.
  • Vestavěná baterie zajistí až 17 hodin provozu sdíleného mobilního připojení.
  • Slot na micro SD kartu o kapacitě až 32 GB poslouží také jako záložní úložiště.
  • Přehledný OLED displej zobrazující stav zařízení
  • Kompaktní provedení
Hardwarové vlastnosti
Typy sítí HSPA+/HSPA/UMTS/EDGE/GRPS/GSM
Rozhraní 1 micro USB port pro napájení

1 USB 2.0 port pro nabíjení mobilních telefonů nebo tabletů

slot na SIM kartu

slot na paměťovou kartu micro SD

Tlačítka hlavní vypínač

reset

Typ antény interní
Rychlost přenosu dat downlink 21,6 Mbit/s; uplink 5,76 Mbit/s
Rozměry (š x h x v) 100 x 44,3 x 28,5 mm
Napájení vestavěný akumulátor 5200 mAh
Čtečka paměťových karet micro SD max. 32 GB
Pásma WCDMA: 900/2100 MHz

GSM: 850/900/1800/1900 MHz

OLED displej Statistika síťového provozu, stav Wi-Fi, počet uživatelů, typ sítě (2G/3G), síla signálu, stav internetového připojení, upozornění, stav baterie

TP-LINK je celosvětovým dodavatelem síťových produktů dostupných ve více než 100 zemích světa. Za dominantní tržní podíl na čínském trhu a pozici největšího světového dodavatele WLAN řešení s tržním podílem ve výši 41,45 % (Q3 – 2013) vděčí inovativnímu přístupu oddělení výzkumu a vývoje, efektivní produkci a kvalitnímu řízení. Portfolio společnosti TP-LINK zahrnuje bezdrátové směrovače a adaptéry, bezdrátové přístupové body, 3G směrovače, ADSL modemy, adaptéry pro zapojení do domácí elektrické sítě, IP kamery, print servery, SOHO/SMB směrovače a SOHO/SMB switche. Další informace naleznete ve webové prezentaci společnosti na adrese www.tp-link.com/cz.

Zdroj: TP-LINKGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
BC-NBK AUREL
Přijímač AM 433.92MHz, BW=1,2MHz, -97dBm,+5V/3mA
od 83 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007