. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Naše rekordní investice - máme pro Vás 2x více zboží!

Naše rekordní investice - máme pro Vás 2x více zboží!

Víme, že otázka okamžité dostupnosti je často prvořadá, proto jsme zdvojnásobili naše skladové zásoby.

Již od počátku více než 20 letého působení SOS electronic se snažíme držet nejžádanější zboží na skladě - tak aby bylo okamžitě dostupné. Postupně jsme vybudovali sklad, ve kterém byly před více než rokem součástky v hodnotě cca 1 milion Eur.

Krátký vývoj a rychlé uvedení na trh - tak často charakteristické pro současný trh, nás přesvědčilo o potřebě dále posílit skladové zásoby a poskytnout Vám ještě více okamžitě dostupného zboží. Proto jsme absolvovali nejmasivnější posilování skladu v naší historii, jehož výsledkem je, že v našem skladu již najdete součástky v hodnotě více než 2 miliony Eur.

Vyšší nákupní množství nám současně v mnoha případech umožnilo snížit ceny daných komponent. Z mnoha výrobků a skupin zboží, které jsme posílili, můžeme zmínit například:

Věříme, že všechno toto naše úsilí přispěje k tomu, že u nás najdete právě ty součástky, které potřebujete a navíc okamžitě dostupné. Pochopitelně, mnohé součástky nemáme jako standardní skladové položky, ale i v těchto případech jsme většinou schopni dodat Vám je v krátké dodací době a v konkurenčních cenách.

Jako malou ukázku toho, že jsme schopni dodat i opravdu "neobyčejné komponenty", připojujeme fotku 80cm AC ventilátoru EBM-Papst s naší kolegyní :-).

V případě zájmu o jakýkoliv komponent prosím kontaktujte společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka firmy SOS electronic
Naše rekordní investice - máme pro Vás 2x více zboží!
80cm AC ventilátoru EBM-PapstGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232R - modul, převodník USB-UART
Modul s obvodem nové generace FT232RQ - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
od 390 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007