. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
HMS rozšiřuje nabídku služeb pro vzdálenou správu

HMS rozšiřuje nabídku služeb pro vzdálenou správu Netbiter Remote Management

Společnost HMS Industrial Networks rozšiřuje svou nabídku pro vzdálenou správu Netbiter Remote Management o tři různé služby určené pro různé potřeby uživatelů.

Společnost HMS Industrial Networks rozšiřuje svou nabídku pro vzdálenou správu Netbiter Remote Management o tři různé služby určené pro různé potřeby uživatelů. Vyhrazené služby umožňují současně realizovat rychlé spojení s jedním vzdáleným strojem stejně jako vytvořit systém vzdálené správy pro náročné projekty s mnoha zařízeními a uživateli. HMS současně uvádí na trh komunikační bránu Netbiter EasyConnect (EC310) s komunikací výhradně po Ethernetu.


Obr. 1: Ovládání jednoho zařízení nebo celého závodu online

Tři různé služby
Netbiter je cloudová služba pro vzdálenou správu zařízení, jako jsou elektrogenerátory, PLC, snímače, zásobní nádrže apod. Uživatel připojí ke svému zařízení komunikační bránu Netbiter a zaregistruje se do datového centra Netbiter Argos (www.netbiter.net), kde potom může on-line přistupovat k provozním údajům svého zařízení. Netbiter nyní zahrnuje tři rozdílné služby.

  • Remote Access (dálkový přístup): zdarma, součást komunikační brány Netbiter Umožňuje otevřít zabezpečený tunel k PLC nebo podobnému zařízení, jehož prostřednictvím potom mohou být v podstatě odkudkoliv nastavovány parametry zařízení nebo vytvářeny a odlaďovány programy pro PLC. Uživatel používá svůj programovací nebo konfigurační software stejně, jako by byl na místě instalace.
  • View and Control (dohled a ovládání): zdarma, součást komunikační brány Netbiter Umožňuje uživateli na dálku spravovat jednotlivé zařízení. Uživatel může odkudkoliv online přistupovat k ovládacím obrazovkám, alarmům nebo trendům.
  • Manage and Analyze (správa a analýza): předplacená služba

Pro velké systémy s mnoha zařízeními a uživateli. Uživatelé mohou individuálně přizpůsobit svoje rozhraní pro Netbiter Argos a integrovat data do svého vlastního systému prostřednictvím Netbiter Argos API.
Realizace internetu věcí


Obr. 2: Komunikační brána EC310 posílá data z připojeného zařízení do datového centra Netbiter Argos

„Naše nová nabídka služeb představuje další krok, jímž usnadňujeme našim zákazníkům on-line přístup k jejich vzdáleným provozním zařízením,“ říká Henrik Arleving, Product Line Manager společnosti HMS Industrial Networks. „Nyní můžeme nabídnout rychlé a snadné řešení pro vzdálený dohled nad jediným zařízením stejně jako pro složitý systém s mnoha zařízeními a uživateli. Netbiter nyní vyhovuje ještě více požadavkům pro vzdálenou online správu provozních zařízení a umožňuje realizovat myšlenku internetu věcí.“

Nová komunikační brána
Společnost HMS nabízí novou komunikační bránu, Netbiter EC310, která posílá data ze vzdáleného zařízení výhradně prostřednictvím Ethernetu. Doplňuje nabídku komunikačních bran EC350, které jsou schopné komunikace po Ethernetu i prostřednictvím mobilních sítí (3G/GPRS).

Co je Netbiter?
Netbiter je nástroj pro vzdálený dohled nad průmyslovými zařízeními a jejich online ovládání. Komunikační brána Netbiter připojuje vzdálené zařízení v provozu k datovému centru Netbiter Argos, kam zasílá jeho provozní data. Tento cloudový server sbírá a ukládá data z provozních zařízení a umožňuje uživatelům vytvářet statistické přehledy a zprávy o výkonnosti jednotlivých zařízení. Na www.netbiter.net může uživatel prostřednictvím grafické obrazovky online sledovat stav zařízení a ovládat je.

HMS Industrial Networks
Společnost HMS Industrial Networks je přední nezávislý dodavatel výrobků pro průmyslovou automatizaci včetně nástrojů pro vzdálenou správu. Společnost HMS vyvíjí a vyrábí řešení pro připojení automatizačních zařízení a systémů k průmyslovým komunikačním sítím. Tato řešení jsou na trh dodávána pod značkami Netbiter, Anybus a IXXAT.

Vývoj a výroba se odehrávají v sídle firmy ve švédském Halmstadu nebo v německém Weingartenu. Lokální prodej a podporu zajišťují kanceláře v Číně, Dánsku, Francii, Německu, Indii, Itálii, Japonsku, Velké Británii a USA. HMS zaměstnává více než 350 lidí a v roce 2013 vykázala obrat 57 milionů eur. Akcie HMS se obchodují na burze NASDAQ OMX ve Stockholmu.

Místní zastoupení má firma Chicagu (USA), Pekingu (Čína), Karlsruhe (SRN) Milánu (Itálie), Mylhúzách (Francie) a Tokiu (Japonsko). Firma vznikla v roce 1988 a v současné době má 240 zaměstnanců. V burzovním indexu NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu je vedena pod ISIN SE0002136242 v kategorii „Small Cap, Information Technology“.

O službách Netbiter se více dozvíte na nové webové stránce www.netbiter.com.GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232R - modul, převodník USB-UART
Modul s obvodem nové generace FT232RQ - převodník USB-UART pro vývoj a malosériovou výrobu.
od 390 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007