. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Miniaturní baterie Panasonic pro nositelnou elektroniku

Miniaturní baterie Panasonic pro nositelnou elektroniku

Pro novou generaci tzv. nositelné elektroniky bývá dnes nejdůležitějším faktorem dostupnost malých a lehkých nabíjecích baterií, které by se vešly například do inteligentních brýlí.

Právě pro tento segment elektroniky představila společnost Panasonic novou řadu napájecích baterií s typovým označením CG-320. Při rozměrech pouhých 20 x 3,5 mm se dnes jedná o nejmenší dobíjecí lithium-iontové baterie válcového provedení a trhu.

Baterie CG-320 váží pouhých 0,6 g a při nominální kapacitě 13 mAh mají jmenovité napětí 3,75 voltů, a maximální nabíjecí napětí standardních 4,2 voltů. Vnější pouzdro baterie je tvořeno z nerezové oceli, jehož cílem je především ochrana před mechanickým poškozením.

Více informací na: http://www.gizmag.com/panasonic-lithium-ion-cg320-battery/34114/picturesGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007