. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Piezo bzučák Sonitron SMA-13LV vytěží z minima maximum

Piezo bzučák Sonitron SMA-13LV vytěží z minima maximum

80 dB akustický signál při napájení pouze 3V a skutečně miniaturní rozměry řadí tento nový komponent do top třídy.

Belgickou společnost Sonitron a její špičkové výrobky již pravděpodobně znáte z našich článků a z našeho sortimentu v této oblasti. Nadále rozšiřujeme počet typů, které pro Vás držíme jako standardní skladový sortiment, tentokrát je mezi nimi mimořádně atraktivní typ – SMA-13LV, zajímavý hlavně pro nízkonapěťové aplikace. Série bzučáků s označením "SMA" je známa svojí různorodostí, neboť zde najdeme typy s hlasitostí 75-98 dB, THT i SMD verze, verze se stálým, jakož i přerušovaným signálem. Různé velikosti od 13 po 30 mm s rozestupem pinů 7,5 až 20,32 mm umožňují vybrat si ten pravý typ pro danou aplikaci. Obecně poskytují větší typy i hlasitější signál, záleží ovšem na konkrétním typu. Tato série je vhodná pro všeobecné použití všude tam, kde je třeba spolehlivý bzučák, včetně průmyslových podmínek.

Pro úspěšné použití je třeba pouze připojit vhodné napájecí napětí, které je obvykle v extrémně širokém rozmezí, např. 1,5-24V. V zásadě platí, že na horním konci povoleného napájecího napětí pro daný typ dosáhneme nejvyšší hlasitost, při nižších napětích zase vyšší životnost.

Velmi podobná je i série SMAT(transducers), která však na rozdíl od série SMA neobsahuje budič, proto potřebuje externí elektroniku.

Pro skutečně náročné podmínky je vhodná např. i série Sonitron SAP. Jsou to bzučáky, určené pro různá využití v dopravních prostředcích, například jako hlásiče couvání a tedy nebezpečí přiblížení. Vynikají extrémní odolností, proto našly svoje využití rovněž v leteckém průmyslu, vojenské technice a nákladních automobilech. Série SAP má specifické využití, proto tyto typy máme zatím na objednávku.

Základní vlastnosti a výhody:

  • Špičkové výrobky od výrobce s více než 35 letými zkušenostmi ve vývoji a výrobě piezo měničů
  • Dostupné různé verze včetně SMD/THT a nízkonapěťových modelů (LV)
  • Většina typů je použitelná v extrémně širokém rozsahu napájecích napětí

Dalších 13 novinek v našem standardním sortimentu najdete mezi výrobky pod tímto článkem. Detailní informace naleznete v katalogových listech u jednotlivých typů a v novém katalogu Sonitron 2014.

Získejte nový bzučák SMA-13LV zdarma!

Nabízíme Vám možnost získat tuto novinku zdarma! Stačí, pokud nám odpovíte na otázku:

Jaký je rozsah napájecího napětí u typu SMA-13LV?

Pět výherců vylosujeme 24.10.2014.
Chci soutěžit!

V případě zájmu prosím kontaktujte společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic

Piezo bzučák Sonitron SMA-13LV vytěží z minima maximum
Série Sonitron SAPGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
USB teploměr
Digitální USB teploměr s možností připojení externího čidla, funkcí termostatu se zasíláním e-mailu i přenosem dat na webový server.
Skladem od 500 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007