. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Novinky v LED osvětlení
14. října 2014 - 5:39 | Pandatron | Novinky v LED osvětlení | Komentářů: 2  

Novinky v LED osvětlení

Dlouhá životnost, vysoká energetická účinnost, výrazně nižší spotřeba elektrické energie, to je jen velmi malá část výhod, které představují LED technologie v osvětlení domácností i firem.

Dlouhá životnost, vysoká energetická účinnost, výrazně nižší spotřeba elektrické energie, to je jen velmi malá část výhod, které představují LED technologie v osvětlení domácností i firem. V současné době není asi nikdo, kdo by čas od času nepřemýšlel, jak nejlépe snížit provozní ekonomické výdaje, ale současně nepřijít o účinnost a efektivitu, kterou potřebujeme k běžnému provozu. LED svítidla jsou přesně tou formou šetření, která by vás mohla zajímat, a pokud se k výhodám LED osvětlení přidá ještě moderní design, stane se nejen funkčním prvkem, ale i vysoce elegantním doplňkem interiéru.

Internetový portál www.osvetleni-svitidla.com nabízí širokou nabídku moderního interiérového osvětlení, které svým nadstandardním vzhledem povznesou váš interiér na úroveň uměleckého designového počinu. Minimalismus LED technologie dovoluje designérům obrovské možnosti tvorby, které skvěle doplní jakýkoliv interiérový styl. Váš interiér tak nemusí počítat s nevzhlednými prostornými svítidly, ale malá, dokonale technologicky zpracovaná svítidla, vysoce moderního designu, zastanou nejen stejnou službu dnes již zastaralých lamp a lustrů, a to všechno za předpokladu mnoha užitných předností.

Osvětlovací technika je důležitým a neodmyslitelným prvkem každé domácnosti, dnes už nejde jen o funkčnost, ale na stejném místě stojí potřeba zviditelnění celkového interiérového vzhledu. Úkolem svítidel se tak navíc stává osvětlení uměleckých předmětů, zaměření pozornosti na detail výjimečného prvku, nebo podtrhnutí atmosféry místnosti.

Výhody LED osvětlení:

  • Velmi vysoká účinnost oproti klasickým žárovkám
  • Nízká spotřeba elektrické energie
  • Extrémně dlouhá životnost
  • Značná odolnost vůči nárazům a vibracím
  • Okamžitý plný světelný výkon
  • Možnost častého zapínání a vypínání bez vlivu na LED žárovku
  • Malý rozměr s velikými možnostmi užití

Krása jednoduchosti, originality a kvality spočívá v promyšleném nákupu osvětlovací techniky celého interiéru. Prohlédněte nabídku e-shopu www.osvetleni-svitidla.com, jehož nabídku přizpůsobujeme zájmům a potřebám zákazníků. Především výrobce osvětlení Maxlight v poslední době zařadil do svého katalogu mnoho LED výrobků. Jistě vás zaujmou nástěnná svítidla pro nepřímé osvětlení z kolekce Maxlight Duna, Eye, Aero nebo Fumino. Závěsná LED svítidla Maxlight Apple, Ringo, Pure, Minimal nebo stropní a podhledová řada svítidel Maxlight Panelled. Za zmínku také určitě stojí španělský výrobce osvětlení Mantra s kolekcemi Hemisferic a Knot.

Zdroj: www.osvetleni-svitidla.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (2):

Zobrazit starší 30 dnů (2)...

host
2. Dne 17. 11. 2014 v 09:24 zaslal host
Svítidla
často kladené dotazy na svítidla Deltalight:

http://www.svitidla-deltalight.cz/casto-kladene-dotazy-faq/ :-P


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
TK4100ISO-CARD
ISO karta pro RFID R/O s frekvencí 125kHz ve standardu TK4100
Skladem od 8 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007