. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
DREMEL® VersaTip v limitované edici poslouží při práci i zábavě

DREMEL® VersaTip v limitované edici poslouží při práci i zábavě

Máte rádi nástroje, které lze použít pro řadu činností? Plynová páječka Dremel VersaTip 2000 v edici "Decorating kit" jistě patří k takovým rekordmanům v univerzálnosti použití.

Multifunkční plynový nástroj Dremel VersaTip 2000 použitelný k technickým i kreativním pracím jste již měli možnost poznat z našich článků. Pájení, tavení, řezání za tepla, svařování a vypalování vzorů do dřeva nebo do kůže (pyrografie), ohýbání kovů, aplikaci teplem smršťovacích bužírek, uvolňování spojů zajištěných anaerobním tmelem (ložiska a šrouby) a tentokrát i různé kreativní práce můžete provádět se speciální edicí „Decorating Kit".


Obr. 1: DREMEL® VersaTip v limitované edici poslouží při práci i zábavě

Tento set obsahuje mimo běžného příslušenství i několik doplňků k rozvíjení kreativity uživatele (nebo rodinných příslušníků:-)): embosovací pero, 3 embosovací prášky, embosovací kamínky a 2 dřevěné plotýnky s předsekanými motivy pro vyzkoušení této techniky.

Embosovací pero obsahuje pomalu schnoucí lepidlo. Pokud na motiv nakreslený tímto perem nasypeme embosovací prášek, přichytí se v tenké vrstvě a pak již stačí jen nahřát jej horkým vzduchem z nástroje VersaTip a zajímavý ornament je hotov. Možnosti využití této techniky jsou široké, po zdokonalení se je možné využívat ji např. i pro označení vlastních "hand made??" produktů a dodat jim znak jedinečnosti. Obecně je možné embosovací lak (lepidlo) nanést například i pomocí vhodného gumového razítka (zakoupíte ve specializovaných obchodech), čímž můžeme získat poměrně velmi kvalitní, ostrý výsledek.

Základní vlastnosti a výhody:

  • Multifunkční nástroj, 6 různých nástavců
  • Vždy připravena k použití
  • Použitelná kdekoliv, kdykoliv
  • Velmi rychlé nahřátí
  • Umožňuje detailní a náročné práce
  • Dlouhá životnost
  • Obsahuje bezpečnostní pojistku vůči náhodnému zapálení
  • Plněná kapalným butanem

K plnění DREMEL VersaTip je vhodný čistý kapalný butan. Detailní popis Vám poskytne VersaTip Instruction Manual.

V případě zájmu kontaktujte prosím společnost SOS electronic. Nabídka platí do vyprodání zásob. Standardní položkou bude poté verze Dremel 2000JA.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic

DREMEL® VersaTip v limitované edici poslouží při práci i zábavě
Dremel VersaTip 2000
VersaTip Instruction ManualGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Anténa 2J020 - 900/1800/2400MHz
Anténa 900/1800/2400MHz, přímá s konektorem SMA.
Skladem od 83 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007