. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Výstavba centra robotiky může začít!
27. listopadu 2014 - 3:05 | Pandatron | Výstavba centra robotiky může začít!   verze pro tisk

Výstavba centra robotiky může začít!

Moderní vědecko-výzkumné centrum by mělo vzniknout rekonstrukcí budovy současné Technické menzy na třídě Jugoslávských partyzánů.

Nejmladší součást ČVUT v Praze – Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC), jenž by měl sdružovat excelentní vědu napříč univerzitními informatickými obory – se už brzy dočká kvalitních prostor.

Moderní vědecko-výzkumné centrum by mělo vzniknout rekonstrukcí budovy současné Technické menzy na třídě Jugoslávských partyzánů a stavbou k ní přilehlého objektu o deseti nadzemních a třech podzemních patrech.

Budova bude novou dominantou kampusu ČVUT v Dejvicích, ale i celého Vítězného náměstí a Prahy 6.

Více informací na: http://cvut.czGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007