. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Technologie izraelské StoreDot dobije smartphone za pár vteřin

Technologie izraelské StoreDot dobije smartphone za pár vteřin

Technologie vyvinutá izraelskou firmou StoreDot bude schopna dobít baterii mobilního telefonu za několik sekund a baterii elektromobilu během pár minut.

Agentuře Reuters to řekl zakladatel a šéf StoreDot Doron Myersdorf. Nová technologie by tak mohla obě tato dynamická odvětví zcela transformovat.

StoreDot s pomocí nanotechnologie a syntetizování umělých molekul, takzvaných nanodotů, vyvinula baterii, která dokáže uložit mnohem více energie než současné typy baterií a zároveň mnohem rychleji. Prototyp je pro využití v telefonech zatím příliš objemný, firma ale plánuje vyvinout do roku 2016 dostatečně tenkou baterii, která by se už mohla uplatnit na trhu.

Více informací na: http://www.denik.cz/ekonomika/technologie-izraelske-storedot-dobije-smartphone-za-par-vterin-20141125.htmlGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007