. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Pozitivní zprávy z příprav veletrhu Amper 2015
5. prosince 2014 - 5:08 | Pandatron | Pozitivní zprávy z příprav veletrhu Amper 2015 | Komentářů: 0  

Pozitivní zprávy z příprav veletrhu Amper 2015

Listopad zastihl největší připravovaný veletrh elektroniky a elektrotechniky ve skvělé kondici.

Listopad zastihl největší připravovaný veletrh elektroniky a elektrotechniky ve skvělé kondici. Zároveň s posledním říjnovým dnem jsme evidovali přihlášky na veletrh od 400 společností na rekordní ploše 20 000 m2, a to do zahájení samotného veletrhu zbývá ještě téměř 5 měsíců. Vystavovatelé jsou z České Republiky, Slovenska, Německa, Rakouska, Polska, Velké Británie, Itálie a z mnoha dalších zemí. Potvrzuje se tak, že veletrh je nejen největší připravovanou akcí České Republiky ve svém oboru, ale na víc i to, že jeho význam je skutečně mezinárodní.

Na následujících řádcích uvádíme některé z již přihlášených vystavovatelů veletrhu. V oboru energetiky se představí mezi jinými společnosti Siemens, Tritón Pardubice, DCK Holoubkov či výrobce transformátorů společnost KOČÍ – VALÁŠEK. Společnosti Komax, LAPP KABEL, PZK BRNO, SENO a mnoho dalších budou prezentovat novinky z oboru vodičů a kabelů. Obor elektroinstalační techniky bude zastoupen například společností OBO BETTERMANN, Schmachtl CZ, PHOENIX CONTACT, GHV Trading, ELEMAN nebo společností WAGO Elektro, která vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní komponenty pro průmysl, procesní techniku a automatizaci budov. Svět nejmodernějších technologií představí světová špička v technologiích pro automatizaci a energetiku, společnost ABB. Mezi přihlášenými vystavovateli nechybí ani tradiční český výrobce elektroinstalačního úložného materiálu a kabelových nosných systémů - KOPOS KOLÍN a stejně tak společnosti Weidmüller, Elektropřístroj, IES nebo ELKO EP jejíž zástupci představí novinky v pestré škále tradičních modulových přístrojů i inteligentní elektroinstalaci iNELS.

Osvětlovací techniku na veletrhu představí společnosti EMOS, FULGUR, GREENLUX, TRON ELEKTRONICKÉ SOUČÁSTKY a společnost se zaměřením na veřejné osvětlení ELSTAV lighting. Elektrotepelnou techniku reprezentuje již tradiční vystavovatel společnost STEGO Czech. Pohony a výkonová elektronika v letošním roce nabídne jak tradiční, tak nové vystavovatele. Mezi vybranými vystavovateli uveďme například společnosti Vacon, ELEKTROPOHOY, ELMARK PLUS nebo ČKD ELEKTROTECHNIKA. Elektronické součástky a moduly jako vždy naleznete v hale F. Mezi nejznámější přihlášené vystavovatele této nomenklaturní skupiny, patří například společnosti HARTING, Amtest, Eling Bohemia, Synflex a QUITTNER & SCHIMEK. Jejich expozice budou v hale F doplněny vystavovateli oboru OPTONIKY. Mezi nimi jsou přihlášeny společnosti TRUMPF, Lintech, MiT, MediCom a společnost MED ELEKTRONIK.

Obor automatizace bude též bohatě zastoupen. Již nyní jsou přihlášeny např. následující společnosti: AUTOCONT CONTROL SYSTEMS, BALLUFF CZ, Beckhoff Česká republika, EUCHNER electric, ifm electronic, Mitsubishi Electric Europe B.V., Murrelektronik CZ, Omron Electronics, Pilz Czech, SICK, TECON a TURCK. Nově se bude o přízeň návštěvníků ucházet také liberecká společnost FOXON a po devíti letech se opět představí společnost Lenze.

Silně zastoupený je také obor měřicí techniky. Návštěvníci se mohou již nyní těšit na vystavovatele, jakými jsou např.: "TMV SS", AHLBORN měřicí a regulační technika, BLUE PANTHER, GMC - měřicí technika, H TEST, MEATEST, MEgA - Měřicí Energetické Aparáty, National Instruments (Czech Republic), Radeton, ROHDE & SCHWARZ, Seba-Dynatronic CZ či TESTOVACÍ TECHNIKA.

Novinky v oboru zabezpečovací techniky představí také tradiční český výrobce JABLOTRON ALARMS společně s TSS Group a 4ISP. V jejich blízkosti se budou prezentovat i společnosti INTV a SECTRON, které dodávají špičkovou komunikační techniku.

Výrobní zařízení a komponenty pro elektroprůmysl představí společnosti MP ELEKTRONIK TECHNOLOGIE, PBT Rožnov p.R., ERMEG a po několikaleté pauze i společnost RUFF. Nářadí, pomůcky a vybavení z oblasti elektrotechniky budou prezentovány například německou společností Rehm Thermal Systems. Novinky v této oblasti představí také společnosti GAROMA PLUS nebo iLH.

Kompletní seznam přihlášených vystavovatelů již brzy k nahlédnutí v online katalogu veletrhu na těchto webových stránkách.

Těšíme se na Vás 24. – 27. 3. 2015 na brněnském výstavišti!

Zdroj: Amper 2015GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PSDR - SDR přijímač, modul
Modul digitálního (SDR) přijímače pro krátkovlnná pásma s výměnným krystalem. Dodáván s krystalem pro pásmo 80m (3,5 MHz)
Skladem od 529 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007