. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Kreslení schémat v Scheme-it
30. srpna 2016 - 4:02 | Pandatron | Kreslení schémat v Scheme-it | Komentářů: 0  

Kreslení schémat v Scheme-it

Video-návod popisuje krok za krokem kreslení schémat v jednoduchém online nástroji Scheme-it společnosti Digi-Key.

Společnost Digi-Key Technologies vyvinula účinný nástroj nejen pro kreslení technických výkresů a diagramů. Nástroj mimo jiné zahrnuje komplexní elektronickou knihovnu symbolů a integrovaný katalog klíčových prvků Digi-Key, který umožňuje návrh elektronických obvodů a konstrukcí.

Scheme-it je tedy jednoduchým on-line nástrojem pro kreslení diagramů a elektronických schémat. Následující video popisuje kroky za krokem vytvoření jednoduchého LED obvodu s pomocí nástroje Scheme-it.

Práce s online nástrojem je však velice jednoduchá a rychlá:

1) V prvním kroku stačí vybrat požadované elektronické symboly v části „Schematic Symbols“ v levé části aplikace. Napájecí zdroje a země jsou k dispozici v části „Sources“ a „Ports“. LED diody pak nalezneme v části „Optoelectronics“ a rezistory v části „Passives“.

2) V druhém kroku je třeba uspořádat jednotlivé složky schématu – rotovat nebo převracet objekty pro vhodné propojení. Pokud jsou součástky symetrické, lze jich na schématu vybrat i více a pomocí některého z tlačítek „align“ zarovnat v jediném kroku.

3) Posledním krokem je propojení součástek – to lze provést kliknutím na zelený box, ve kterém je k tomu k dispozici řada různých prvků a nástrojů.

Více informací k online nástroji Scheme-it je k dispozici na stránce: http://www.digikey.cz/en/resources/scheme-it

Nástroj Scheme-it naleznete zdeGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
TK4100ISO-CARD
ISO karta pro RFID R/O s frekvencí 125kHz ve standardu TK4100
Skladem od 8 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007