. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
JA Solar dodala 100MW moduly pro první velkou solární farmu v Pákistánu

JA Solar dodala 100MW moduly pro první velkou solární farmu v Pákistánu

Společnost JA Solar Holdings Co., Ltd. (index Nasdaq: JASO) (dále jen "JA Solar" nebo "JA"), jeden z největších světových výrobců vysoce výkonných produktů pro solární elektrárny, dnes oznámila, že dodala 100MW moduly pro první velkou solární farmu v Pákistánu.

Solární farma o rozloze 500 akrů (cca 202 ha) se nachází v solárním parku Quaid-e-Azam ve městě Bahawalpur v Pákistánu. Tento solární park má zemi pomoci vyřešit problém s nedostatkem energie a je klíčovým projektem hospodářského koridoru Čína - Pákistán, což je rozvojový program v oblasti energetických a infrastrukturních projektů, jehož cílem je propojit Čínu s jižním Pákistánem a vytvořit tak novou obchodní trasu. Poptávka po energiích v Pákistánu každoročně roste o zhruba 8 procent a země je z hlediska výroby energie v odhadovaném deficitu kolem 6 GW.

Paňdžáb, provincie ve které se projekt nachází, je jednou z nejvíce osluněných oblastí na světě. Vzhledem k tomu, že každý rok zde slunce svítí zhruba 3 000 hodin, je tento region velmi vhodný pro výrobu elektrické energie prostřednictvím fotovoltaiky. Projekt se nachází ve velmi suché oblasti, kde během léta teploty dosahují až 50°C. Takové extrémně horké a suché klimatické podmínky vyžadují moduly té nejvyšší kvality.

JA Solar dodala své moduly pod dohledem společnosti PV Lab Germany GmbH, nezávislé akreditované kontrolní laboratoře, která nastavila přísné normy pro výběr surovin, výrobních postupů a kontrolu kvality. JA Solar úspěšně prošla velmi přísným testováním, které prokázalo spolehlivost, vysokou účinnost a výkon dodávaných produktů. Dodávky proběhly včas, v dohodnutých termínech. Mezi testy, kterými moduly musely projít, patří elektroluminiscenční kontrola a 3 testy ověřující shodu s normami IEC.

Yong Liu, provozní ředitel JA Solar, řekl: "Suché a náročné klimatické podmínky v Pákistánu jsou pro naše solární moduly velkou výzvou. Úspěšná dodávka modulů s celkovou kapacitou 100MW je důkazem vysoké kvality a spolehlivosti našich produktů."

Jian Xie, prezident JA Solar, dodal: "Výstavba solárního parku Quaid-e-Azam je důležitým prostředkem pro přilákání zahraničních investic do pákistánského energetického průmyslu. Úspěšným završením dodávek solárních modulů s kapacitou 100MW do Pákistánu firma JA dosáhla dalšího mezníku ve své strategii globální expanze na nové trhy. Jako dodavatel modulů pro první velkou solární farmu v Pákistánu, jsme prokázali, že naše cenově příznivé produkty mají významný přínos pro koncové zákazníky díky tomu, že umožňují vyrobit více elektrické energie při současném snížení nákladů na instalaci."

Zdroj: JA SolarGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
Anténa 2J020 - 900/1800/2400MHz
Anténa 900/1800/2400MHz, přímá s konektorem SMA.
Skladem od 83 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007