. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Firmy se perou o kvalifikované techniky. Chybí jim konstruktéři a programátoři

Firmy se perou o kvalifikované techniky. Chybí jim konstruktéři a programátoři

Do Česka zamířilo mnoho zahraničních investorů, firmy otevíraly nové pobočky, nabíraly zaměstnance a platy rostly.

Rok 2014 byl z pohledu tuzemského trhu práce úspěšný, shodují se personalisté z významných personálních agentur. Uplynulých 12 měsíců hodnotí vesměs velmi pozitivně a podobný trend očekávají i pro letošek.

"V posledním půlroce jsou firmy v Česku aktivnější a zahraniční podniky otevírají v tuzemsku nové pracovní pozice. Naši klienti poptávali hlavně obchodní manažery nebo reprezentanty, IT manažery a programátory, specialisty do výroby a také pracovníky na technologické pozice," říká David Petrů, ředitel personální agentury Hill International.

Více informací na: http://archiv.ihned.cz/c1-63333670-firmy-se-perou-o-kvalifikovane-techniky-chybi-jim-konstrukteri-a-programatoriGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Neděle, 25. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007