. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Ultra-ploché usměrňovače od STMicroelectronics
28. června 2016 - 3:39 | Pandatron | Ultra-ploché usměrňovače od STMicroelectronics   verze pro tisk

Ultra-ploché usměrňovače od STMicroelectronics

Nové ultra-ploché usměrňovače od STMicroelectronics šetří místo, hmotnost a energii.

Extrémně plochý profil pouzdra spolu s nízkou hmotností nejnovějšího usměrňovače od STMicroelectronics pomáhají miniaturizovat elektroniku v automobilech.

Jedná se o velmi rychlý usměrňovač pro vyšší napětí, který je určen pro použití v ovládacích elektronických modulech, napájecích zdrojích a jednotkách pro řízení motorů. Usměrňovač je dodáván v pouzdru SMBFlat, váží pouhých 50 mg, při výšce 1 mm je téměř o 60 % nižší než ostatní dostupné usměrňovače ve standardním pouzdru vysokém 2,4 mm.

Více informací na: http://www.dps-az.cz/cs/hlavni/3478-nove-ultra-ploche-usmernovace-od-stmicroelectronics-setri-misto-hmotnost-a-energiiGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007