. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Vyhrajte Microchip 3DTouchPad
19. ledna 2015 - 6:21 | Pandatron | Vyhrajte Microchip 3DTouchPad | Komentářů: 0  

Vyhrajte Microchip 3DTouchPad

Společnost Microchip a časopis DPS Elektronika od A do Z nabízí možnost vyhrát 3DTouchPad.

Společnost Microchip a časopis DPS Elektronika od A do Z nabízí možnost vyhrát 3DTouchPad. Microchip uvádí první vývojovou platformu pro snímání vstupních podnětů ve 2D a 3D. Vývojový kit 3DTouchPad (DM160225), který je připraven k použití s referenčním návrhem, kombinuje plošné sledování pohybu až deseti prstů s prostorovým pohybem a umožňuje rychlý vývoj pokročilého snímání gest pro ovládání PC zařízení a dalších aplikací.


Obr. 1: Vyhrajte Microchip 3DTouchPad

3DTouchPad je založen na technice GestIC® od společnosti Microchip, což je robustní a inovativní technika rozpoznávání 3D pohybu s možností detekce až do vzdálenosti 10 cm, zatímco vysoce citlivé kapacitní snímání 2D vícenásobných dotyků podporuje až 10 dotykových míst a plošná gesta více prstů najednou.

3DTouchPad je plug-and-play periférie PC, k němuž se připojí pomocí USB kabelu. Zahrnuje zdarma grafické uživatelské rozhraní (GUI), vývojový kit pro software (SDK) a prostředí pro programování aplikace (API). Nabízí rovněž přímo použitelné aplikace pro Windows® 7/8.X a MacOS® , které nepotřebují ovladač.

Využijte šance vyhrát Microchip 3DTouchPad a navštivte: http://www.microchip-comps.com/dps-3dtouchpadGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
USB teploměr
Digitální USB teploměr s možností připojení externího čidla, funkcí termostatu se zasíláním e-mailu i přenosem dat na webový server.
Skladem od 500 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007