. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Pozor, jedou k vám samořídící auta
22. ledna 2015 - 5:04 | Pandatron | Pozor, jedou k vám samořídící auta   verze pro tisk

Pozor, jedou k vám samořídící auta

Nástup samořídících aut se už pomalu zdá nevyhnutelný. Není asi příliš překvapivé, že tato technologie vzbuzuje v mnoha lidech strach.

Představa autonomního tunového projektilu řítícího se vysokou rychlostí, jehož fungování zcela nerozumíte, není příjemná asi nikomu. Mezi často zmiňované obavy týkající se samořídících aut patří také terorismus. Jaké děsivé možnosti se otevřou člověku, kterému se podaří váš vůz budoucnosti hacknout? Nevyřešené problémy samořídících vozidel jsou ve skutečnosti daleko prozaičtější.

Největší překážkou rozmachu autonomních vozidel nejsou ani tak jejich počítače, jako spíš existující infrastruktura. Výzkumníci z Michiganské univerzity se například zabývají problémem, jak se samořídící vozidla vypořádají s dopravními značkami v mnohdy zoufalém stavu.

Více informací na: http://www.rozhlas.cz/radiowave/stitky/_zprava/pozor-jedou-k-vam-samoridici-auta--1445945GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Sobota, 24. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007