. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Máme pro Vás LED tenčí než kapka cínu
23. ledna 2015 - 6:57 | Pandatron | Máme pro Vás LED tenčí než kapka cínu | Komentářů: 0  

Máme pro Vás LED tenčí než kapka cínu

SMD LED Kingbright KPHCM-2012 silnou (nebo tenkou) pouze 0,4 mm můžete umístit prakticky všude, bez zvětšení celkové tloušťky DPS.

Technologie výroby LED v současnosti překvapuje zejména na poli bílých LED pro osvětlení (SSL). Ovšem i parametry barevných LED se stále zlepšují, zejména v účinnosti, nebo například v případě série Kingbright KPHCM - v miniaturních rozměrech. Konkrétně série KPHCM má standardní rozměry "0805 SMD" (2012), avšak neobvyklá je výška - pouze 0,4 mm. Reálně to vypadá asi tak, že taková LED, umístěná na DPS bude téměř jistě jednou z nejnižších součástek, ne vyšší než kapka "cínu". Takto nízká LED najde své uplatnění ve všech prostorově kritických aplikacích, k podsvícení spínačů, displejů a podobně.

Skladový typ - KPHCM-2012SECK je červeno-oranžová LED (601 nm) s relativně vysokou svítivostí typ. 240 mcd. Jako u většiny standardních diod je max. trvalý proud 20 mA (abs. max. 30 mA). Na objednávku jsou dostupné i další typy, popsané v katalogovém listu Kingbright KPHCM. Pokud byste potřebovali ještě menší a tenčí LED, pak je pro vás pravděpodobně nejlepší volbou série KPG-1005 (1,0x0,5x0,2mm).

Základní vlastnosti a výhody:

  • Mimořádně nízké SMD LED 0805 (0,4mm typ/ 0,5mm max)
  • Vyšší svítivost
  • Standardní proud 20mA
  • Dostupné v 7 barevných verzích

V případě zájmu o jakékoliv LED z portfolia Kingbright neváhejte kontaktovat společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic

Máme pro Vás LED tenčí než kapka cínu
Skladový typ KPHCM-2012SECK
Katalogový list Kingbright KPHCMGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PXC72 - Vývojový modul pro XC9572XL
Malý vývojový modul pro CPLD XC9572XL společnosti Xilinx. Na modulu je umístěn i regulátor, generátor hodin, tlačítko a čtyři LED.
Skladem od 398 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007