. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Siemens centrem podpory SAP
2. února 2015 - 2:20 | Pandatron | Siemens centrem podpory SAP | Komentářů: 0  

Siemens centrem podpory SAP

Český Siemens dále rozšiřuje své kompetence – stane se centrem podpory pro systémy SAP

Společnost Siemens v České republice otevírá nové kompetenční centrum pro správu veškerých koncernových informačních systémů SAP napříč Evropou. V první fázi bude mít pobočky v Mohelnici, Frenštátě pod Radhoštěm a Ostravě, v budoucnu se předpokládá další rozšíření. Centrum nabídne téměř tři desítky nových pracovních pozic pro vysokoškoláky a středoškoláky s praxí, kteří dokonale ovládají informační technologie.

Česká republika se stává důležitou IT základnou koncernu Siemens, z velké části se sem soustředí zejména podpora vývoje SAP řešení. „Rozhodnutí umístit kompetenční centrum SAP v České republice je pro nás potvrzením, že Česká republika je klíčovou lokalitou koncernu, která nabízí kvalifikované odborníky, bohaté technologické know-how a centrální polohu. Jsou to právě odborné služby s vysokou přidanou hodnotou, které nejen zvyšují naší konkurenceschopnost v rámci koncernu Siemens, ale přispívají zároveň k udržení technických odborníků v zemi,“ říká Eduard Palíšek, ředitel společnosti Siemens Česká republika: „Pro schopné uchazeče nejen z moravského regionu je to jistě zajímavá příležitost, jak se stát součástí významné mezinárodní firmy, která nabízí široké možnosti dalšího odborného kariérního rozvoje.“ Otevření pětadvaceti pracovních pozic je zatím první náborovou vlnou v tomto projektu.

O tom, že v České republice vyroste kompetenční centrum, bylo rozhodnuto na konci loňského roku, a již v průběhu ledna se informace objevila na portálech pracovních příležitostí.

U zájemců o nabízené pracovní pozice se předpokládá znalost programovacích technik a práce s relačními databázemi. Úspěšným uchazečům společnost Siemens nabízí možnost podílet se na vývoji a správě centrálních SAP systémů, specializaci ve vybraném modulu, každodenní využití cizích jazyků a v neposlední řadě širokou škálu zaměstnaneckých výhod. Některé z nabízených pozic jsou vhodné i pro absolventy.

Siemens patří mezi největší elektrotechnické firmy v České republice. Již 125 let je Siemens nedílnou součástí českého průmyslu a zárukou moderních a inovativních technologií. S počtem 9,2 tisíce zaměstnanců se řadí mezi největší zaměstnavatele v Česku. Své technologie, produkty a služby dodává zákazníkům ze soukromého i státního sektoru v oblasti energetiky, zdravotnictví, průmyslové a veřejné infrastruktury a informačních technologií. Skupina podniků Siemens v České republice vykázala v obchodním roce 2014 obrat 34,9 miliard Kč.

Více informací naleznete na http://www.siemens.cz.GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PBTM s integrovanou anténou
Modul s BTM-112 od firmy Rayson usnadňuje jeho použití a doplňuje modul o anténu.
Skladem od 349 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007