. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Představení Rebound Electronics
13. února 2015 - 2:05 | Pandatron | Představení Rebound Electronics | Komentářů: 1  

Představení Rebound Electronics

Rebound Electronics (UK) Ltd je průkopníkem moderního dodavatelského systému „hybridní distribuce“ elektronických součástek, s více jak 20ti letými zkušenostmi v oboru.

Rebound Electronics (UK) Ltd je průkopníkem moderního dodavatelského systému „hybridní distribuce“ elektronických součástek, s více jak 20ti letými zkušenostmi v oboru.

Široká síť poboček po celém světě nám umožňuje pracovat s globálnimi cenami a zároveň poskytovat kvalitní lokální servis. Zajištění nejvyšší kvality je pro nás prioritou a díky neustálé práci na zdokonolanení procesů splňujeme přísné požadavky nezbytné pro medicínu, vojenství a letecký průmysl.

  • Jsme jediným dodavatelem elektronických výrobků a služeb s oceněním SC21 Silver pro excelentní dodavatelské řetězce na Mil / letecký průmysl + vojenský průmysl
  • Jsme certifikováni AS9120: certifikát Rev Mil / Aero a ISO 13485 / zdravotnický průmysl
  • Nabízíme kompletní systém sledovatelnosti pro každou transakci
  • Dodávky on-time a záruka kvality

Co je to Hybridní distribuce?
Kvalita franšízové distribuce spojená s globálním sourcingem. Spolupracujeme s výrobci a autorizovanými distributory po celém světě. Díky tomu jsme schopni nabízet globální ceny a krátký termín dodání. Součásky pro Evropské zákazniky jsou distribuovány z evropského centrálního skladu, který se nachází přibližně 100km od Londýna.

Novinky ze světa Rebound.

Rebound Electronics se rozšiřuje!

Neustále se snažíme zvyšovat úroveň našich služeb a proto jsme začátkem roku 2015 otevřeli novou kancelář v Dubaji (budova Dubaj Silicon Oasi). Toto strategické umístění nám umožní ještě užší spolupráci se zákazníky a zlepší poskytování globální podpory a zásobovací schopnosti.

Simon Thake (CEO): „Jsme přesvědčen, že naše Dubajské centrum bude lépe sloužit našim prodejní týmům po celém světě, a tak efektivněji obsáhne stále rostoucí zákaznickou základnu a nabídne překlenutí v časových pásmech mezi Asií, Evropou a Amerikou. To nám zajistí další skvalitnění našich služeb.“

Hybridní distribuce představuje budoucnost v dodávkách komponentů. Chcete-li se dozvědět, jak ji můžete ihned začít používat ke svému prospěchu i Vy, kontaktujte prosím naši kancelář v Brně.

Kontakty:
Tel.: +420 543 216 037
lukas.ostry@reboundeu.com
www.reboundeu.comGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (1):

Zobrazit starší 30 dnů (1)...

host
1. Dne 15. 02. 2015 v 15:18 zaslal host
Bez titulku
Co jsou to globální ceny ?


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PGEN170 - Generátor 5 MHz až 170 MHz
Moduly PGEN170, jejichž základem je integrovaný obvod LTC6905, jsou lineárně řízené generátory obdélníkového signálu v rozsahu 5 MHz až 170 MHz.
Skladem od 630 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007