. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Určování priorit pro využití šířky pásma
4. března 2015 - 3:51 | Pandatron | Určování priorit pro využití šířky pásma | Komentářů: 0  

Určování priorit pro využití šířky pásma

Společnost Kepware aktualizuje svou klíčovou komunikační platformu s cílem zefektivnit správu dat a umožnit určování priorit pro využití šířky pásma. KEPServerEX® verze 5.17 přináší nový plánovací doplněk Scheduler a aktualizuje doplněk Local Historian a nástroj EFM Suite.

Kepware® Technologies, společnost zaměřená na vývoj komunikačního softwaru pro automatizaci, dnes oznámila vydání programu KEPServerEX® verze 5.17. Hlavní vylepšení stěžejní komunikační platformy zahrnuje nový doplněk Scheduler a aktualizaci doplňku Local Historian a nástroje EFM Suite. Tato verze posiluje nabídku produktů společnosti Kepware pro průmyslová odvětví, která vyžadují vzdálenou komunikaci, včetně ropného a plynového průmyslu, vodního hospodářství a zpracování odpadních vod a energetiky.

Nový doplněk Scheduler umožňuje uživatelům přesouvat plánování datových požadavků z klienta na server. Cílem je optimalizovat komunikaci zařízení v sítích s omezenou šířkou pásma. Jeho funkce centralizovaného plánování umožňuje uživatelům určovat priority plánů a definovat, kdy a jaké konkrétní datové sady se mají vyvolat. Tím umožňuje kontrolovat a sledovat využití sítě. Dále zvyšuje bezpečnost sítě tím, že zamezuje nežádoucím klientům odebírat dostupnou šířku pásma kritickým aplikacím.

EFM Suite pro KEPServerEX společnosti Kepware je sbírka ovladačů a nástrojů pro export elektronického měření průtoku (EFM), která umožňuje ropným a plynárenským společnostem získávat data v reálném čase a historická data EFM z potrubních počitadel průtoku a vzdálených terminálů. Zatímco nástroj EFM Suite vždy podporoval soubory FLOWCAL CFX, program KEPServerEX verze 5.17 umožňuje čistý import plynových dat EFM do databáze FLOWCAL v systému Oracle prostřednictvím transakční fronty FLOWCAL. Tím se zjednodušuje školení, konfigurace, podpora a údržba pro zákazníky, kteří používají nástroje FLOWCAL a EFM Suite od společnosti Kepware.

Aktualizovaný doplněk Local Historian společnosti Kepware podporuje požadavky na čtení zpracované podle specifikace OPC Historical Data Access (HDA) s cílem zlepšit provozní efektivitu a snížit zatížení sítě. Zpracované požadavky na čtení přesouvají vysoké datové a výpočetní zatížení z klienta na server uchovávající historii, čímž se při jednotlivých požadavcích minimalizuje zatížení sítě.

"Když společnosti generují obrovské množství dat, zjišťují, že tato data představují cenné poznání pouze tehdy, když je lze získat rychle a efektivně, řekl Tony Paine, generální ředitel společnosti Kepware. "KEPServerEX verze 5.17 přináší našim zákazníkům nástroje pro správu dat a prioritizaci pro efektivnější využití šířky pásma, aby mohli optimalizovat svou komunikaci a tak činit informovanější obchodní rozhodnutí."

KEPServerEX verze 5.17 také aktualizuje 25 ovladačů a přináší významné vylepšení ovladačů Allen-Bradley ControlLogix Ethernet, Allen-Bradley Ethernet a OPC XML-DA.

Kepware Technologies je soukromá společnost zaměřená na vývoj softwaru se sídlem v Portlandu ve státě Maine. Společnost Kepware poskytuje portfolio softwarových řešení, která pomáhají podnikům spojovat různá automatizační zařízení a softwarové aplikace. Společnost Kepware slouží široké škále zákazníků na různých vertikálních trzích, od podlah ve výrobních závodech přes pracoviště v hloubkových šachtách až po větrné farmy, včetně odvětví výroby, ropného a plynárenského průmyslu, stavební automatizace, energetiky, technického vybavení a dalších. Společnost byla založena v roce 1995. V současné době působí ve více než 100 zemích světa. Softwarová řešení společnosti Kepware pomáhají tisícům firem zdokonalovat procesy a rozhodování.

Další informace najdete na adrese www.kepware.com.GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
USB čtečka RFID
Modul pro čtení bezkontaktních identifikátorů RFID na frekvenci 125 kHz s USB výstupem.
Skladem od 790 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007