. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
RECOM DC/DC Book of Knowledge
10. listopadu 2015 - 3:06 | Pandatron | RECOM DC/DC Book of Knowledge | Komentářů: 0  

RECOM DC/DC Book of Knowledge

Komplexní technická příručka a soubor aplikačních poznámek má pomoci každému konstruktérovi při návrhu napájecích zdrojů a filtrů.

RECOM DC/DC Book of Knowledge přináší detailní seznámení s různými typy DC/DC topologií, zpětných vazeb (analogových i digitálních), postupů testování a měření, ochrany, filtrování, bezpečnosti a spolehlivosti pro zdroje konstantního proudu a DC/DC měniče. Čistě technicky zaměřená kniha je určena inženýry, konstruktéry i studenty.

Trochu pohledu do historie

Je tomu již více než 25 let, kdy jsme představili náš první DC/DC měnič, vzpomíná Steve Roberts, technický ředitel RECOM. Tehdy byla dostupnost technických materiálů velmi omezená, a co si budeme povídat, i všechny v té době platné mezinárodní standardy byly mnohem jednodušší. Aby se však náš produkt dostal k co nejširšímu poštu konstruktérů, vznikla naléhavá potřeba sdělit našim zákazníkům nejen tabulkové informace, ale také především praktické informace ze skutečných aplikací. To nás vedlo k tomu, že jsme vytvořili naše první aplikační poznámky, dostupné jako příloha k našemu prvnímu produktovému katalogu. Obsah těchto stránek v průběhu dalších let rostl, jak jsme získávali stále více a více odborných znalostí a zkušeností. Jelikož jsou dnes již aplikační poznámky zcela běžnou záležitostí a našimi zákazníky jsou dobře přijímány a vyhledávány, je náš 70-stránkový balík aplikačních poznámek dostupný ke stažení na našich webových stránkách.

Rozvoj polovodičové technologie a posun směrem k vysoce integrované digitální elektronice vedl v mnoha vývojových laboratořích, univerzit a technických vysokých škol v průběhu posledních let ke snížení znalostní základních analogových technik. Často se setkáváme s nedostatkem praktického know-how v oblasti designu analogových obvodů, a to zejména s ohledem na používané technologie, testování a měření i pochopení principů filtrace a omezení rušení. Je vidět, že dnes je potřeba mnohem více komplexních technických příruček, které by mohly být použity jako referenční zdroje informací při návrhu hardware jednotlivými konstruktéry a studenty.

O autorovi

Steve Roberts, technický ředitel RECOM, má dlouholeté zkušenosti v podpoře zákazníků pomocí praktických aplikací a designů, které představuje na seminářích. Mezi jeho další činnosti pak patří i psaní článků či dokonce tvorba instruktážních videí na YouTube.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Přehled distributorů a kontaktů
Download Book of KnowledgeGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PBTM s externí anténou
Modul s BTM-112 od firmy Rayson usnadňuje jeho použití a doplňuje modul o konektor pro připojení externí ziskové antény.
Skladem od 389 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007