. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Výroba kabelů v Čechách roste
12. března 2015 - 7:25 | Pandatron | Výroba kabelů v Čechách roste | Komentářů: 1  

Výroba kabelů v Čechách roste

Výrobce kabelové konfekce CiS investuje v Čechách do dalších výrobních ploch. CiS systems s.r.o. investuje do dalších 3 výrobních hal v Hejnicích.

Skupina CiS s hlavním sídlem v Krefeldu a stanovišti v Čechách a Rumunsku vykazuje celá léta kontinuální růst. Díky intenzivní práci prodeje na strategických segmentech trhu mohl vzrůst počet zakázek na vstupu o 38 % nových i stávajících zákazníků. Tím CiS roste znatelně rychleji než elektroprůmysl a celé hospodářství.

"Zdá se jako potvrzené, že úspěšné firmy přibližně každých čtyři až pět let jsou na hranicích růstu a musí investovat do dalších pracovních míst, výrobních kapacit a prostor", vysvětluje Peter M. Wöllner, majitel skupiny CiS. "Naposledy jsme v roce 2009 nakoupili přes 11.000 m2 velký výrobní areál v Hejnicích. Tehdy byly naše výroby v Novém Městě a Ludvíkově i přes celosvětovou hospodářskou krizi dobře vytížené. Tyto nové nemovitosti byly plánované pro náš homogenní růst. V průběhu posledních let jsme postupně zaplňovali jednotlivé haly a vytvářeli v nich nové pracovní příležitosti. Nyní je to již tak daleko, že potřebujeme zprovoznit další haly o celkové ploše více jak 3.000 m2.

Vzhledem k vysokým nárokům na naše výrobní prostory upravíme haly na nejnovější technický stav a přitom budeme brát ohled na energetickou eficienci. Nové výrobní prostory by měly být zprovozněny letos v létě a zajistí místo pro více než 400 dalších pracovních míst ve dvou směnách. S tímto rozšířením nastavíme ideální stav pro následující roky, aby naše strategie růstu i-Speed strategie mohla být úspěšně prosazena."

Další investice plánuje CiS ještě letos do rozvoje a do vlastních výrobních ploch v Rumunsku, abychom mohli uspokojit vysokou poptávku na trhu automotive.

CiS, jakožto uznávaný značkový výrobce kabelové konfekce, sází na trvalé koncepty, kvalitu, rychlost a spolehlivost služeb vůči svým zákazníkům. Z pohledu zákazníků se řadíme mezi nejlepší na trhu. Zákazníci především ocení aktivní přínos CiSu k jejich "total cost of ownership", neboť tím zvyšuje jejich konkurenceschopnost. Tuto pozici si chce CiS dále budovat v oblasti strojírenství, automatizace, medicínské techniky, řídící, měřící a regulační techniky, transportní a dopravní techniky, stejně jako nově v energetické technice a u techniky využívané v oblasti životního prostředí.

Zdroj: http://www.cis-europe.euGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (1):

Zobrazit starší 30 dnů (1)...

host
1. Dne 12. 03. 2015 v 09:33 zaslal host
Tukabel
http://www.tukabel.net/


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
XPort XE
Síťový převodník řady Xport, integrovaný do konektoru RJ45
Skladem od 850 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007