. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Samsung Business představuje na CeBIT 2015 inovativní B2B řešení

Samsung Business představuje na CeBIT 2015 inovativní B2B řešení

Internet věcí a ucelené portfolio podnikových řešení určených pro šest základních průmyslových odvětví, to jsou klíčové prvky expozice Samsung Business na veletrhu CeBIT 2015.

Prezident a výkonný marketingový ředitel společnosti Samsung Electronics Won-Pyo Hong promluvil na veletrhu CeBIT 2015 o Internetu věcí (IoT) pro firmy a způsobu, jakým Samsung vytváří inovativní, otevřený ekosystém IoT vybízející ke spolupráci. Pod značkou Samsung Business společnost dále představuje sjednocené portfolio end-to-end podnikových řešení, která jsou vytvořená pro konkrétní využití napříč oblastmi maloobchodu, školství, pohostinství, zdravotnictví, financí a dopravy. Samsung bude prezentovat své B2B technologie a služby na veletrhu CeBIT 2015 (hala 2, stánek C30) do 20. března 2015.

„Jelikož si stále více firem osvojuje Internet věcí, dostáváme skvělou příležitost k posílení přidané hodnoty pro zákazníky v podobě zvýšené produktivity i zisku. V obchodním procesu lze učinit významné pokroky prostřednictvím implementace Internetu věcí v řízení zásob, energetické účinnosti a dalších oblastech. Nicméně nejprve musíme překonat výzvy spojené s kompatibilitou, datovou analýzou a zabezpečením této platformy. Tak urychlíme přijetí Internetu věcí,“ řekl Won-Pyo Hong, prezident a výkonný ředitel pro marketing společnosti Samsung Electronics.

Samsung Business: Připravenost firem na Internet věcí

Samsung Business rozšiřuje a sjednocuje všechna podniková řešení společnosti Samsung včetně Samsung KNOX pro správu zabezpečení a firemní mobility, řešení Samsung SMART Signage, tisková řešení a další obchodní řešení optimalizovaná pro podniky.

Samsung Business podtrhuje to, k čemu se společnost dlouhodobě hlásí, a sice poskytování řešení pro podnikání, která jsou charakteristická zabezpečením, kvalitou a spolehlivostí. Jako důvěryhodný partner inovací umožňuje Samsung Business zákazníkům efektivně dosáhnout jejich obchodních cílů.

Řešení Samsung Business v praxi

Šest výstavních zón v expozici společnosti Samsung nabídne návštěvníkům různé možnosti, jak si snadno na vlastní kůži vyzkoušet zabezpečená zařízení, nová řešení a služby Samsung.

Segment maloobchodu
Samsung umožňuje maloobchodníkům vytvářet poutavé a jedinečné nákupní zážitky pomocí širokého portfolia inovativních a integrovaných řešení.

Mirror Solution – Jedná se o digitální zrcadlo s technologií Samsung Smart Signage, které lze uspořádat do video stěn. Zákazníci díky němu uvidí oblečení, které si zkoušejí, jasně ze všech úhlů. Samsung tak nabízí praktické řešení a jedinečný zážitek z nakupování.

Vzdělávání
Řešení společnosti Samsung v oblasti školství obohacují zážitky při vzdělávání, zvyšují efektivitu výuky a umožňují správcům efektivněji vést vyučování.

Samsung School Solution – Vytváří interaktivní prostředí pro výuku tím, že propojuje mobilní zařízení Samsung s interaktivními učebními pomůckami. Díky tomu je spolupráce ve třídě snazší a zábavnější. Podporuje studenty, aby se aktivně zapojovali do výuky prostřednictvím funkcí, jako jsou sdílení obrazovky, kvízy na displejích či digitálním zápisem pomocí S-pen. Intuitivní nástroje určené pro učitele umožňují pohodlně připravit třídní materiály a mít tak lepší kontrolu nad studijními pomůckami a materiály.
Cloudové tiskové služby Samsung – Toto řešení pro řízení dokumentů umožňuje učitelům a studentům snadno zvládnout, spravovat a sledovat dokumenty a zařízení pro tisk, a tak zlepšit produktivitu a flexibilitu.
Workbook Composer – Jedná se o editační řešení, prostřednictvím kterého jsou naskenované dokumenty převedeny do textového dokumentu přímo z tiskárny. Uživatelé si vyberou části, které chtějí skenovat, převedou je do souboru a soubor pak vytisknou nebo pošlou e-mailem k dalším úpravám. Je to pohodlný a rychlý způsob jak pracovat s dokumenty.

Hotelový segment
Samsung přichází s řešeními, která pomáhají vylepšit oblast hoteliérství tím, že uzpůsobují prostředí osobním potřebám hostů.

SMART Hotel Solution – Toto řešení dodává hotelovému pokoji prémiové funkce, jako je automatické nastavení osvětlení a žaluzií pro optimální úroveň světla v místnosti. Prostřednictvím elegantních full HD displejů Samsung pro oblast pohostinství, které poskytují výjimečnou kvalitu obrazu, nabízí zákazníkům televizní obsah přizpůsobený jejich potřebám, možnost bezdrátového prohlížení obsahu mobilního zařízení na obrazovce displeje a naopak.

Information Bulletin Touch – Dává možnost přivítat hosty informacemi v reálném čase na 55palcovém displeji Samsung SMART Signage s dotykovými funkcemi.

Zdravotnictví
Samsung vyvíjí inovativní řešení v oblasti mobility, která umožňují zdravotnímu personálu poskytovat pacientům lepší péči.

Preventivní mobilní péče pro kardiaky – Umožňuje průběžné sledování chronických srdečních onemocnění v reálném čase, což dává zdravotnímu personálu důležité informace potřebné pro přesné rozhodování a zajištění nejvhodnější péče. Toto řešení se skládá ze zařízení z řady Samsung Galaxy a bezdrátového srdečního senzoru BodyGuardian.
Vidyo – Dosah zdravotní péče přesahuje prostor nemocnic či klinik díky řešení pro videokonference od Vidyo na zařízeních Samsung. Zařízení z řady Samsung Galaxy a další produkty značky Samsung, které používají řešení založená na platformě VidyoWorks, nabízejí celou řadu klinických služeb a postupů, které mohou být provedeny prostřednictvím video komunikace v reálném čase. Tato řešení přinášejí zdravotní péči pacientům v odlehlých lokalitách, včetně starších nebo neambulantních pacientů. Poskytovatelům zdravotní péče naopak dává možnost využít své specialisty pro větší počet obyvatel, což vede k lepším výsledkům.

Finanční služby
Bezpečnost a kvalitní zákaznický servis jsou základem řešení společnosti Samsung pro odvětví finančních služeb. Firemní zařízení Samsung a automatizované řešení pro správu dokumentů transformují stávající finanční procesy. Nabízí rychlejší a personalizovanější služby zákazníkům a zároveň zajišťují bezpečnost na každém kontaktním místě.

Secure & Pull Printing Solution – Zaměstnanci ve finančním sektoru mohou pracovat efektivněji díky lepšímu zabezpečení dokumentů a také jejich tisknutí. Autorizovaní pracovníci mohou využít aplikaci Samsung SecuThru™ Lite 2 pro snadné vyzvednutí důvěrných dokumentů o zákaznících z multifunkční tiskárny Samsung a bezpečně je vydat na základě ověření ID karty. Aplikace SecuThru™ Lite 2 zajišťuje, že dokumenty získají pouze oprávněné osoby. Ochraňuje tak osobní údaje a soukromí zákazníků, což je pro finanční sektor rozhodující.

Segment dopravy
Dopravní řešení společnosti Samsung poskytuje informace a datovou analýzu v reálném čase pomocí digitálních přístrojů, které jsou určené pro efektivní dodávkové a transportní procesy. Řešení také zahrnuje aktuální cestovní informace a pohodlné možnosti vlastního ovládání, aby cestujícím zajistilo mimořádný zážitek.

24/7 Professional Grade Signage Solution – Cestující mohou na různých místech letiště snadno získat aktuální informace o svém letu, včetně času odletu a příletu, čísla letu a odbavovací brány, a to díky displejům Samsung SMART Signage. Tyto zřetelně čitelné displeje, které byly vytvořeny pro spolehlivý nepřetržitý provoz v prostředí letišť, poskytují ostrý text a obrázky za prakticky jakýchkoliv světelných podmínek díky jasu 700 nitů.

Více informací o Samsung Business
Chcete-li se dozvědět více o tom, jak Samsung Business může pomoci vašemu podnikání, navštivte www.samsung.com/business.GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
TX-SAW 433MHz BOOST
Vysílač AM 433.92MHz, SAW, High power, 28dBm/15V
od 196 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007