. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Inteligentní RFID zámek – video
24. unora 2017 - 5:16 | Pandatron | Inteligentní RFID zámek – video   verze pro tisk

Inteligentní RFID zámek – video

Prvky technologie RFID jsou stále levnější a dostupnější i pro domácí použití, než jak tomu bylo ještě před několika málo lety.

Následující video využívá počítače Raspberry Pi. Sice neprezentuje stavební návod krok za krokem, ale to příliš nevadí. V podstatě lze jako srdce zařízení použít jakýkoliv mikrokontrolér, který se jednoduše připojí ke čtečce RFID kódů (například naší ID-12).

Možností je samozřejmě i použití platformy Arduino a úplně nové možnosti se pak otevírají ve chvíli, kdy se samostatné zařízení připojí k síti případně do Internetu.

Na videoklipu Julian Ilett přitom využít jednu z levných RFID čteček z eBay a výsledek vypadá velice působivě.

Více informací na: http://hackedgadgets.com/2015/03/14/custom-diy-rfid-smart-lock/GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Pátek, 23. června 2017, 25. pracovní týden
EUR = 26,295   USD = 23,530
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Technické listy
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007