. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Laboratorní stoly VarioLAB+ mohou pomoci i Vám
30. března 2015 - 8:24 | Pandatron | Laboratorní stoly VarioLAB+ mohou pomoci i Vám | Komentářů: 0  

Laboratorní stoly VarioLAB+ mohou pomoci i Vám

Vysoce variabilní stoly VarioLAB+ jsou vhodné pro výuku i pro výrobně-servisní pracoviště. Díky široké škále různých modulů si můžete sestavit konfiguraci přesně podle svých potřeb.

Pracovat se dá všelijak. Přehnaně řečeno - i na klasickém kancelářském stole. Pro skutečně efektivní práci je však jistě vhodnější stůl, na kterém je vše tam, kde má být, má správnou výšku, poskytuje dosti místa pro samotnou práci, je bezpečný a může být i antistatický...


Obr. 1: Laboratorní stoly VarioLAB+ mohou pomoci i Vám

Laboratorní stoly Variolab+ z produkce české společnosti Diametral splňují nejvyšší kritéria ergonomie i bezpečnosti. Několikatisícová investice za běžnou konfiguraci takového stolu je asi příliš mnoho pro začínajícího konstruktéra, ale pro vytížené výrobní, servisní a testovací pracoviště a školní učebny je to většinou vybavení, které se rychle "zaplatí". Například z těchto důvodů:

maximální prostor pro práci se zachováním okamžité dostupnosti všech běžných přístrojů "po ruce" (zdroje, jistící prvky, měřící přístroje, oddělovací transformátor...)

minimální čas pro zahájení práce, vysoká efektivita práce/ vyučování

možnost dálkového ovládání z jednoho bodu (např. učitelem), případni i nastavení limitu max. napětí a pod.

vysoká bezpečnost, certifikované řešení

umožňuje sestavit si stůl přesně na míru s maximáním využitím prostoru, který máte k dispozici

stabilní konstrukce z masivních ocelových dílů, ošetřených práškovovu vypalovací barvou (dlouhodobě pevnější konstrukce než podobná z hliníku)

modulární design umožňuje vybrat si z množství elektrických i elektromechanických modulů, které mohou být nainstalovány v zadní části pracovní desky, ale i nad pracovní deskou

otevřený systém, umožňující kdykoliv doplnit další moduly, nadstavbu...

nosnost pracovní desky až 150kg díky masivnímu rámu pod deskou stolu

nastavba s přístroji (moduly) může být umístěna na pracovní desce nebo nad pracovní deskou (pro dosažení maximálního prostoru)

možnost dovybavit i pneumatickými prvky (rozvod vzduchu...)

Široká škála modulů má standardní výšku 200mm a šířku v násobcích 60mm. Základní pracovní stůl je možné dovybavit skříňkami, policemi, zásuvkami, náklopným držákem na osciloskop, držákem měřících šňůr, držáky výkresů, nosníky nářadí. Mezi moduly, které mohou být integrovány ve stole patří i páječka, multimetr, osciloskop, RLC dekády, ale i různé AC a DC zdroje, regulační transformátory, jističe... Stoly je navíc možné skládat do různých sestav a rovněž Vám můžeme dodat i laboratorní skříně, skříňky a židle.

Stoly Variolab+ jsou vhodné pro:

  • Školy a učebny
  • Testování a servis
  • Výrobu elektroniky
  • Výrobu elektromechanických a mechanických dílů

Pro ilustraci Vám přinášíme i několik fotek typických stolů, které jsme dodali našim zákazníkům. Orientační cena běžně vybaveného stolu (na fotkách) je cca 4000 až 4500 Eur. Výsledná cena je pochopitelně silně závislá na typech a množství modulů, použitých v daném stole.

Bližší informace Vám poskytne katalog VarioLAB+ (43 MB).

Pro detailní informace o dostupných modulech a různých konfiguracích kontaktujte prosím společnost SOS electronic.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
Domovská stránka firmy SOS electronic

Laboratorní stoly VarioLAB+ mohou pomoci i Vám
Katalog VarioLAB+ (43 MB)GooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PU232S - převodník USB-RS232, modul
Modul s obvodem CP2102 od Silicon Labs - převodník USB/RS232 Full pro vývoj a malosériovou výrobu.
od 240 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007