. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Online nástroj pro výběr ESD
14. července 2016 - 7:06 | Pandatron | Online nástroj pro výběr ESD | Komentářů: 0  

Online nástroj pro výběr ESD

Online nástroj simuluje parametry ESD prvků v aplikacích a určuje, které mohou v daném případě nabídnout nejvyšší výkon.

Zdarma dostupný nástroj ESD Suppression Selection Tool od společnosti Littelfuse zachycuje prostředí, ve kterém má být ochranný obvod použit a následně simuluje jeho provozní parametry. Online nástroj přitom spolupracuje s obvody v systému, jako jsou analogová IO, ASIC, FPGA apod. Při návrhu je třeba vzít v potaz systém jako celek.


Obr. 1: Online nástroj simuluje parametry ESD prvků v aplikacích a určuje, které mohou v daném případě nabídnout nejvyšší výkon

Precizní ochrana před elektrostatickým výbojem je cílem nového online nástroje umožňujícího výběr TVS diod (napěťových suppressorů) za méně než pět minut. Uživatel pouze zadá specifické parametry provozního prostředí aplikace a přidá základní konfiguraci systému, jako jsou například maximální kapacity, maximální svodové proudu či například počet datových linek, které je třeba chránit. Z těchto informací nástroj vytvoří simulaci reálné aplikace a nabídne seznam prvků, které v daném případě nabízejí nejlepší výkon.

Problematika ESD je přitom nikdy nekončícím problémem všech konstruktérů a to zejména proto, že koncové produkty jsou navrhovány na stále nižší napětí, což je více náchylné k poškození vlivem náhodného přepětí. Dokonce i tak běžné prvky, jako jsou například běžecké boty, punčochového zboží či nylonové košile mohou generovat dostatečně silný elektrostatický výboj, který by byl schopen poškodit kapesní elektronická zařízení, notebooky i mobilní telefony.

Odkazy & Download:
Domovská stránka výrobce
PULSE-GUARD® ESD Protection
iDesign Online ToolsGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
SDR-5+ HF receiver - All Mode Softwarový přijímač
Digitální softwarový přijímače SDR-5+ je již pátou generací špičkových produktů naší společnosti. Jedná se o All Mode Receiver s integrovaným generátorem, dvěma anténními vstupy a VCO vstupem s frekvenčním rozsahem 0 až 100 MHz.
Skladem od 2550 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007