. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Tepelná ochrana pro Li baterie
12. prosince 2016 - 6:18 | Pandatron | Tepelná ochrana pro Li baterie   verze pro tisk

Tepelná ochrana pro Li baterie

Řada tepelných ochran MHP-TAM společnosti TE Connectivity pro Li baterie se zaměřuje na ultra-tenká zařízení.

Řada MHP-TAM tepelných ochran od společnosti TE Connectivity s rozměry pouhých 5,8 x 3,85 x 1,15 mm je určena pro provozní napětí do 9 V. Prvky nabízejí hned dva stupně ochrany: pro nízký proud (cca 6 A při 25 °C) a pro vysoký proud (cca 15 A při 25 °C). Společnou vlastností je pak vratná funkce tepelné ochrany (TCO), která konstruktérům pomáhá splnit stále náročnější požadavky na aktuální spotřební elektroniku.

Nová řada PPTC (Metal Hybrid Polymeric Positive Temperature Coefficient) s pozitivním teplotním koeficientem kombinuje klasickou bimetalovou ochranu paralelně s PPTC. V aplikacích napájených baterií poskytují automaticky resetovatelnou ochranu vypnutí baterie při přehřátí, pokud je detekována porucha.

K dispozici jsou zástupci s několika vypínacími teplotami, v rozmezí od 72 °C do 90 °C (typ), které jsou tak přímo určené pro bateriové obvody. Součástky jsou plně v souladu s bezpečnostními požadavky UL, cUL a CB.

Více informací na: http://www.te.com/catalog/products/en?q=mhp-tamGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Úterý, 27. června 2017, 26. pracovní týden
EUR = 26,270   USD = 23,290
Přihlásit / Registrovat se Navštivte náš e-shop...
Zakázky pro vás
Technické listy
Nadcházející události
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007