. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Platform Ericsson pro propojené automobily
8. dubna 2015 - 5:52 | Pandatron | Platform Ericsson pro propojené automobily | Komentářů: 2  

Platform Ericsson pro propojené automobily

Platforma Ericsson Connected Vehicle Cloud byla oceněna GSM Asociací a získala cenu Global Mobile Award 2015.

Platforma Ericsson Connected Vehicle Cloud byla oceněna GSM Asociací a získala cenu Global Mobile Award 2015. Toto prestižní ocenění se uděluje za excelentní a inovativní řešení napříč celým mobilním průmyslem. Vítězství v kategorii nejlepší mobilní řešení pro automobilový průmysl bylo uděleno za inovace v nasazování a instalaci do propojených automobilů. Cena byla předána na proběhlém Světovém mobilním kongresu v Barceloně.

„Srdečně gratulujeme všem vítězům 20. ročníků Global Mobile Awards,“ řekl John Hoffman, výkonný ředitel GSM Asociace. „Naši vítězové jsou ve vážené společnosti mobilních inovátorů, průkopníků a lídrů, kteří získali tyto uznávané ceny za poslední dvě desetiletí, z nichž mnozí změnili celý obor a cesty a technologie, jakými dnes svět komunikuje.“

Ericsson Connected Vehicle Cloud je nejkomplexnější platforma na světě pro propojené automobily. Propojuje automobily, jejich posádku s výrobci automobilů, jejich prodejci, dopravními autoritami (regulátory), síťovými operátory, servisy, poskytovali obsahu a dalšími. Klíčoví hráči v automobilovém a technologickém ekosystému nyní můžou dosáhnout k řidičům a jejich spolucestujícím a mohou tak novými cestami transformovat jejich zkušenost s řízením, zvýšit bezpečnost silniční dopravy a přinést nové obchodní příležitosti.

Automobily se tak stávají novými bojovníky propojené společnosti. Ericsson je považován za lídra propojené společnosti a ukazuje, jak je možné předefinovat zábavu, řidičské zkušenosti, propojit cokoliv, co propojit lze a nabídnout stejnou zasíťovanou a propojenou zkušenosti, ať už jste doma nebo na cestách. V současnosti využívají platformu Ericsson Connected Vehicle Cloud stovky tisíc automobilů Volvo na evropském, čínském a americkém trhu.

Ericsson je předním mezinárodním dodavatelem telekomunikačních technologií a služeb. Prostřednictvím řešení fungujících v reálném čase vytváříme propojenou společnost, která nám všem umožňuje studovat, pracovat a svobodněji žít v trvale udržitelných společnostech po celém světě. Naši nabídku tvoří služby, software a infrastruktura informačních a komunikačních technologií určených telekomunikačním operátorům a jiným odvětvím. V současnosti se v sítích od Ericssonu uskutečňuje více než 40 % celosvětové mobilní komunikace a naše společnost zajišťuje servis sítí zákazníků s více než 2 miliardami uživatelů.

Působíme ve 180 zemích a zaměstnáváme více než 100 000 pracovníků. Ericsson byl založen v roce 1876 a sídlí ve Stockholmu ve Švédsku. V roce 2014 činily tržby naší společnosti 228,0 miliardy švédských korun. Ericsson je zapsán na stockholmské burze NASDAQ OMX a newyorské burze NASDAQ.

Více informací o platformě Ericsson Connected Vehicle Cloud najdete na adrese: http://www.ericsson.com/ourportfolio/transport-and-automotive-industry/connected-vehicle-cloudGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře (2):

Zobrazit starší 30 dnů (2)...

host
2. Dne 08. 04. 2015 v 08:33 zaslal host
Bez titulku
Až se budou auta samy řídit, lidi už nebudou potřeba.


Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PGEN170 - Generátor 5 MHz až 170 MHz
Moduly PGEN170, jejichž základem je integrovaný obvod LTC6905, jsou lineárně řízené generátory obdélníkového signálu v rozsahu 5 MHz až 170 MHz.
Skladem od 630 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007