. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Nová éra fotovoltaického průmyslu
30. dubna 2015 - 6:27 | Pandatron | Nová éra fotovoltaického průmyslu | Komentářů: 0  

Nová éra fotovoltaického průmyslu

Důležitou součástí iniciativy je několik aktuálně vznikajících rozsáhlých fotovoltaických projektů.

Iniciativa čínské vlády s názvem Belt and Road má za cíl podporu vzniku projektů zahraničního obchodu a infrastruktury se zaměřením na vytváření možností růstu a ekonomických výhod v Asii, Evropě a jiných sousedních zemích. Důležitou součástí iniciativy je několik aktuálně vznikajících rozsáhlých fotovoltaických projektů v Pákistánu.

4. dubna byla v Pákistánu uvedena do provozu první solární elektrárna o výkonu 100 MW. Největší solární elektrárnu tohoto typu postavila v Pákistánu čínská společnost TBEA s využitím modulů, které dodala firma JA Solar. Dodávkou více než 500 000 kWh čisté energie do blízké provincie Paňdžáb představuje sluneční elektrárna úlevu pro daný regionu, který se historicky potýkal s nedostatkem energie.

Společnost JA Solar dodala své moduly pod dohledem společnosti PV Lab Germany GmbH, což je nezávislá akreditovaná laboratoř, která stanoví přísné normy výběru surovin, výrobních procesů a kontroly kvality. Moduly společnosti JA Solar potvrdily svou vysokou spolehlivost, vysokou efektivitu konverze a vysoký energetický výkon v rámci úspěšného absolvování přísného testování a v rámci včasných dodávek produktů.

Prezident společnosti JA Solar pan Jian Xie uvedl: „Jsme hrdí na to, že jsme dodali moduly o celkovém výkonu 100 MW do první velké solární elektrárny v Pákistánu. To, že jsme dodavateli modulů k vlajkovému projektu takového významu v rámci iniciativy Belt and Road, svědčí o vysokém mezinárodním uznání produktů společnosti JA a je nově dosaženým milníkem v našem úsilí o globální expanzi na trhu. Jsme přesvědčeni, že s podporou iniciativy Belt and Road využije společnost JA více možností na trhu s využitím našich fotovoltaických modulů s vysokým výkonem a přidáním významné hodnoty pro naše zákazníky díky značnému snížení nákladů na jeden watt elektrické energie."

Zdroj: JA SolarGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
TX-SAW 433MHz
Vysílač AM 433.92MHz, SAW, max. 15dBm, +5V
od 113 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007