. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Studenti ČVUT budou reprezentovat ČR na stáži v IBM Curych

Studenti ČVUT budou reprezentovat ČR na stáži v IBM Curych

Studenti Fakulty elektrotechnické ČVUT budou reprezentovat ČR na stáži v IBM Curych

V ostré konkurenci studentů ze zemí střední a východní Evropy obstáli posluchači programu Otevřená informatika Fakulty elektrotechnické Českého vysokého učení technického v Praze Ondřej Borovec a Marcel Német a zúčastní se stáže v prestižním výzkumném středisku IBM ve švýcarském Curychu.

Z nominovaných 84 uchazečů prestižní stáž získalo pouze 6 studentů. Vedle Ondřeje Borovce a Marcela Németa, jediných zástupců České republiky, kteří v náročném výběrovém řízení uspěli, se do švýcarských laboratoří IBM chystají také tři studenti z Rumunska a jeden z Ukrajiny.

K tomuto fenomenálnímu úspěchu se vyjádřil i děkan Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze prof. Pavel Ripka: „Jsem opravdu hrdý na naše mladé kolegy, kteří již dokázali obstát ve velmi tvrdé konkurenci a kteří nám ukazují, že Fakulta elektrotechnická stále vychovává špičkové odborníky. Ukazuje se, že náročnost programu Otevřená informatika přináší studentům takové výsledky, kterým zatím nejsou jiné informatické vzdělávací směry schopny konkurovat." A dodává: „Oba studenti již za sebou mají stáž v IBM Česká republika, což mohlo při výběrovém řízení sehrát důležitou roli a zároveň tato skutečnost dokazuje důležitost propojení vysokoškolského studia a praxe. Pro fakultu je tento úspěch další velkou motivací a zároveň i odměnou."

Více informací na: http://www.cvut.cz/tiskove-zpravy?p_p_id=csassetpublisher_WAR_CSAssetPublisherportlet_INSTANCE_mHbAaxek11ez&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-2&p_p_col_pos=1&p_p_col_count=3&_csassetpublisher_WAR_CSAssetPublisherportlet_INSTANCE_mHbAaxek11ez_struts_action=%2Fcsasset%2FviewDetail&_csassetpublisher_WAR_CSAssetPublisherportlet_INSTANCE_mHbAaxek11ez_jspPage=%2Fhtml%2Fcsassetpublisher%2FviewDetail.jsp&_csassetpublisher_WAR_CSAssetPublisherportlet_INSTANCE_mHbAaxek11ez_assetEntryId=2319150&_csassetpublisher_WAR_CSAssetPublisherportlet_INSTANCE_mHbAaxek11ez_page=0&_csassetpublisher_WAR_CSAssetPublisherportlet_INSTANCE_mHbAaxek11ez_urlTitle=Studenti+Fakulty+elektrotechnick%C3%A9%20%C4%8CVUT+budou+reprezentovat+%C4%8CR+na+st%C3%A1%C5%BEi+v+IBM+CurychGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007