. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
ČVUT poprvé na veletrhu IDET
20. května 2015 - 6:33 | Pandatron | ČVUT poprvé na veletrhu IDET | Komentářů: 0  

ČVUT poprvé na veletrhu IDET

Od 19. do 21. května se na Výstavišti v Brně uskuteční Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET.

Od 19. do 21. května se na Výstavišti v Brně uskuteční Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET, který je významnou přehlídkou obranných a bezpečnostních technologií ve střední Evropě se silnou mezinárodní účastí vystavovatelů a odborných návštěvníků. Letos se veletrhu bude se svou expozicí poprvé účastnit také ČVUT jako jedna z nejvýznamnějších českých výzkumných technických institucí.


Obr. 1: ČVUT poprvé na veletrhu IDET

Na stánku č. 68 v Pavilonu P bude ČVUT prezentovat průřez výzkumu a vývoje obraných a bezpečnostních technologií, vznikajících na půdě jeho fakult. K vidění bude letecký simulátor, multirobotické systémy, simulace a řízení bezpilotních letadel, přenosný analyzátor plynů, biotelemetrický osobní dohledový systém pro vojáky, komunikační systémy zabezpečující kvalitu přenosu hlasu, RFID lokalizátor, kráčející robotická platforma, robot s autonomní inspekcí, pásový robot s robotickou rukou a balisticky odolný beton.

Veletrh je koncipován jako proexportní platforma pro český obranný a bezpečnostní průmysl a koná se s podporou a za účasti nejvýznamnějších politických a vojenských představitelů České republiky.

Odkazy & Download:
Domovská stránka ČVUT
IDET 2015 - Veletrhy Brno
ČVUT poprvé na veletrhu IDETGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
PBTM s integrovanou anténou
Modul s BTM-112 od firmy Rayson usnadňuje jeho použití a doplňuje modul o anténu.
Skladem od 349 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007