. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
Praha hostila setkání odborníků na sociální média ze 70 zemí

Praha hostila setkání odborníků na sociální média ze 70 zemí

Ve čtvrtek 21. května proběhla v pražském Fóru Karlín konference Engage 2015, kterou uspořádala společnost Socialbakers pro odborníky na marketing na sociálních sítích z celého světa.

Konference se zúčastnilo přes 1000 lidí z celkem 70 zemí. Jednou z hlavních hvězd byl John Sculley, bývalý výkonný ředitel firem Apple a Pepsi, který hovořil o své minulosti a svých aktuálních plánech s prodejem levných mobilů do rozvojových zemí. Mimo jiné také potvrdil, že Steve Jobs nikdy nebyl vyhozen ze společnosti Apple. Kromě Johna Sculleyho na konferenci vystoupili zástupci společností jako Google, Disney, Lego či Lamborghini, kteří jsou světovými lídry a inovátory v oblasti marketingu na sociálních médiích.

Socialbakers na Engage 2015 představili několik novinek a vylepšení pro své produkty, které pomáhají marketerům měřit data na sociálních sítích, a také oznámili partnerství s čínskou sociální sítí Sina Weibo.

Článek představující všechny novinky naleznete na stránkách Socialbakers: http://www.socialbakers.com/blog/2411-some-big-announcements-from-socialbakers

Více informací na: http://www.socialbakers.com/blog/2411-some-big-announcements-from-socialbakersGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk
Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007