. : New eShop! - Mobilní verze - Pandatron.cz - Pandatron.sk - Diskuzní fórum - Zakázkový vývoj : .
 
David a Goliáš ve službách elektrikářů
17. června 2015 - 6:27 | Pandatron | David a Goliáš ve službách elektrikářů | Komentářů: 0  

David a Goliáš ve službách elektrikářů

Společnost Fluke rozšiřuje rodinu přístrojů Fluke Connect o nové klešťové přístroje pro měření vysokých a signálových proudů.

Společnost Fluke rozšiřuje rodinu přístrojů Fluke Connect o nové klešťové přístroje pro měření vysokých a signálových proudů. Oba lze použít jak samostatně, tak i jako moduly Fluke Connect s bezdrátovým připojením k hlavní jednotce, nebo mobilnímu telefonu. Modul Fluke A3003 FC je určen pro proudy do 2000 A a modul Fluke A3004 FC pro měření signálových proudů od 4 do 20 mA.

Oba model jsou vybaveny bezdrátovým přenosem dat v rámci rodiny Fluke Connect, což znamená, že naměřené údaje lze i přes mobilní telefon ukládat do Fluke Cloudu a sdílet je s odpovědnými pracovníky v reálném čase. V případě samostatné činnosti jsou schopny na místě zaznamenat do své paměti až 65.000 údajů o měření a následně je přenést do PC pro jejich analýzu.

Proudové kleště Fluke A3003 FC Wireless 2000 DC disponují mimořádně širokými čelistmi, které lze snadno umístit na vodiče s velkým průřezem nebo pásovinu. Typické využití budou nacházet v energetice, strojírenství, železniční a lodní přepravě, v automobilovém i těžkém zpracovatelském průmyslu, kde se nacházejí velké stejnosměrné proudy nebo velké kabely.

Proudové kleště Fluke a3004 FC Wireless 4-20mA DC jsou v rozsahu měření pravým opakem a jsou určeny pro měření malých signálových proudů, které se využívají pro řídící obvody nebo pro přenosy signálů ze senzorů. Obdobně jako předchozí model může veškeré měření přenášet bezdrátově do mobilu s Fluke Connect aplikací nebo data ukládat do interní paměti. Výhodou tohoto přístroje je, že lze malé proudy měřit i bez přerušení vedení, pouhým umístěním kleští na požadovaný vodič. V případě stísněného prostoru lze kleště od modulu odpojit, dostat je na potřebné místo a následně opět připojit k modulu. Své využití naleznou všude, kde se využívají řídící obvody a přenosy signálů v rozsahu 4-20 mA, při testování analogových vstupních a výstupních signálů, nebo při kontrole procesních indikátorů s jejich reálnou fyzickou hodnotou. Používány tak budou především v automatizované robotické výrobě, pro kontrolu výrobních procesů, ke kontrole průmyslových PLC, apod.

Společnost Fluke, založená v roce 1948, je významný světový výrobce kompaktních profesionálních elektronických měřicích přístrojů. Zákazníky společnosti Fluke jsou technici, konstruktéři, elektrikáři a metrologové, kteří instalují, vyhledávají poruchy a spravují průmyslové elektrické a elektronické vybavení nebo kalibrační procesy.

Fluke je registrovaná obchodní známka společnosti Fluke ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Uvedené názvy existujících společností a produktů mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků. Další informace naleznete na webu společnosti Fluke.

Další informace o přístrojích Fluke a aplikacích a pomoc s vyhledáním nejbližšího distributora lze získat na webových stránkách společnosti Fluke na adrese http://www.fluke.cz.

Zdroj: FlukeGooglePlus1 FaceBook Twitter del.icio.us DiGG Google StumbleUpon Google Buzz Email RSS PDF Tisk

Komentáře:
Název příspěvku: Vaše jméno: host
                 
  Zakázat formátování [Zakáže kódování a nahrazování smajlíky.]
Připojit soubory
reklama:
WIZ110SR - RS232
Převodník TCP/IP <-> RS232 s konektory RJ45 i D-Sub
Skladem od 730 Kč

Informace uvedené v článcích jsou platné v době jejich vydání a samotné články jsou určeny pouze jako zdroj informací. Autor článku ani správce webu nenesou žádnou zodpovědnost za případné újmy na majetku a zdraví. Názvy společností a výrobků, loga a další multimediální materiál mohou být ochrannými známkami příslušných společností.
RSS kanály: | |
+420 723 846 377
info@pandatron.cz
Všechna práva vyhrazena | mobilní verze | © Copyright 2000 - 2017 ISSN 1803-6007